شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

تلفن:

قیمت درب های اتوماتیک پارکینگ

@title

امروزه در اکثر ساختمان ها از درب اتوماتیک برای پارکینگ خود استفاده می کنند.چون این کار باعث سهولت در رفت و آمد با خودرو می شود. درب اتوماتیک پارکینگی براساس نیاز انواع مختلفی دارد از جمله؛ یک لنگه، دولنگه، کشویی، زیر سقفی ، لولایی و کرکره ای .

درب های تک لنگه برای فضای کم و جاهایی که تنها یک خودرو از آن عبور می کند، استاده می شود. درب های دولنگه برای پارکینگ هایی با فضای بیشتر استفاده می شوند. رایج ترین این درب ها، درب کرکره ای است چون بدون محدودیت برای بسیاری از مکان ها قابل نصب است. اما درب ها زیرسقفی برای فضاهای کم عرض مسقف هستند که هنگام بازشدن درب زیر سقف جمع می شود. درب های لولایی هم برای ورودی های صنعتی و خانگی استفاده می شود.

هر کدام از انواع درب های اتوماتیک پارکینگی با استفاده از جک باز و بسته می شوند که این کار را برای همه آسان کرده است، یعنی با فشردن یک دکمه به راحتی درب باز یا بسته می شود.

مزایای درب اتوماتیک پارکینگی

 تشخیص خودکار درب نسبت به موانع پیش رو

 راحتی کار در زمان شرایط جوی نامناسب

 امنیت ساختمان

 کاهش هزینه های مصرفی

قیمت درب اتوماتیک پارکینگی

قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای براساس ساختار، ابعاد، کیفیت، اجزای سازنده، کاربرد و افزونه های متصل بسیار در نوسان است. در واقع این درب ها قیمت واحدی ندارند چون به صورت پیش ساخته عرضه نمی شوند. علاوه بر خود درب، نصب و راه اندازی دستگاه کنترل، اجرت نصاب، کددهی، عیب یابی و رفع نقص از جمله موارد هزینه بردار هستند که باید مورد توجه قرار بگیرند.

جک درب پارکینگ چیست؟جک درب پارکینگ وسیله ای است که باز و بسته شدن درب را تنها با فشردن یک دکمه انجام می دهد. جک درب پارکینگ از جک بازویی، ریموت کنترل، چشمی، مرکز فرمان و فلاشر تشکیل شده است که هر کدام کار مخصوص به خود را انجام می دهند.

جک پارکینگ انواع مختلفی دارد و عبارتند از؛

جک‌های الکترومکانیکی، جک‌های هیدرولیکی.

جک های الکترومکانیکی برای درب های سبک مانند درب های ساختمان مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند. جک های هیدرولیکی برای درب های سنگین و پرتردد مثل پارکینگ های عمومی استفاده می شوند.

**جهت حفاظت از این جک ها در تابستان یک سایبان قراردهید تا آفتاب به آن نخورد و در زمستان برای جلوگیری از یخ زدگی با پنبه آن را بپوشانید و ریل، غلتک، جک و فنرها را با روغن مناسب روغن کاری کنید. باتری ریموت را به موقع عوض کنید.

انواع درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ سکشنال

از تعدادی پنل مجزا تشکیل می‌شوند و در زمان باز شدن، زیر سقف پارکینگ قرار می‌گیرند. یک مزیت درب سکشنال جمع شدن آن در زیر سقف است؛ که هیچ فضایی را در پارکینگ برای باز و بسته شدن احتیاج ندارد. مزیت دیگر آن این است که بخاطر حرکت هر کدام از پنل‌ها در ریل، امنیت این نوع درب نسبت به درب‌های دیگر بسیار بالاتر است.

درب اتوماتیک پارکینگ ریلی

برای مکان‌هایی مناسب است که در کنار راه ورودی فضای کافی برای باز شدن لنگه درب وجود داشته باشد.

دربهای پارکینگی منازل

از جمله درب های پر کاربرد هستند که جهت ایمنی در ساختمانهای مسکونی واداری کاربرد دارند.