شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

تلفن:
جدیدترین محصولات

درب اتوماتیک مثلثی

درب اتوماتیک لولایی

درب شیشه ای منحنی

تیغه آلومینیومی

سخن مدیر

فلسفه فعالیت ما در شرکت تهران دُر آسیا مبنی بر ارزش آفرینی برای مشتریان است. ارزشی که میتواند صرفه جویی در مصرف انرژی، تسهیل تردد و آمد و شد در اماکن و داشتن یک ورودی زیبا و مدرن در ساختمان به خدمت گرفتن فناوری روز دنیا در ساختمانها برای تامین آسایش و راحتی مراجعین میباشد. ما اعتقاد داریم که سه گروه ذینفعان و شرکای اصلی در کسب و کار ما هستند. گروه اول , تامین کنندگان و طرف های تجاری ما در داخل و خارج کشور که نقش مهمی در ارائه کالا و محصولات با کیفیت با قیمت های عادلانه و اختصاصی دارا هستند. محصولات و کالاهایی که در آنها نهایت رضایت و منافع مشتریان ما را تامین خواهد نمود. گروه دوم , پرسنل و کارمندان شرکت که یکی از منابع ارزشمند و از مهم ترین دارایی های شرکت تهران دُر آسیا محسوب میگردد.

منابع انسانی ما گنجینه های پایان ناپذیر تولید ارز و ثروت برای خود مشتریان و در نهایت کشور هستند. و اما گروه سوم که مهم ترین گروه مشتریان ما هستند که در واقع اصلی ترین گروه شرکت ما هستند. همه ما باید در جهت کسب رضایت و خشنودی و رساندن نفع به مشتریان تلاش خود را به کار گیریم. وجود مشتریان خرسند و وفادار سرمایه اصلی هر کسب و کار است و آرمان ما در شرکت تهران دُر آسیا ارائه محصولات و خدماتی است که بتواند منجر به آسایش و راحتی و امنیت ثروت به مشتریان ما گردد. ما به عنوان یک شرکت هزاره سومی با ساختاری چالاک و اعتقاد راسخ در به کارگیری آخرین فناوریها و در تولید محصولات و ارائه خدمات به مشتریان داریم. به نحوی که کمترین هزینه و بیشترین سرعت و بالاترین کیفیت میتوانیم به نیازهای مختلف مشتریان خود بسته به امنیت و بکارگیری انواع شبکه های ارتباطی جدید پاسخی شایسته و در خور ارائه نماییم

ارزشی که ما به مشتری پیشنهاد میکنیم میتواند حل یک مسئله , رفع یک مشکل از مشتریان باشد. ما در شرکت تهران دُر آسیا بر این باوریم که قادریم با تهیه و تولید محصولات با کیفیت و ارائه خدمات بهنگام استاندارد و پشتیبانی فنی متعهدانه به مشتریان خود علاوه بر سود مادی راحتی آسایش و احترام بیشتر ارائه نماییم .

تهران دُر آسیا
خدمات

گارانتی 2 ساله (24 ماهه)

وارانتی 5 ساله (60 ماهه)

پشتیبانی 24 ساعته

با شماره 09128001886

نصب طبق درخواست کارفرما

کیفیت هرگز از مد نمی افتد

همه چیزهای خوب در اطراف شما هستند فقط کافیست خوب ببینید

اخبار
تماس با ما

02188697040