شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

تلفن:

کرکره فروشگاهی

@title


کرکره فروشگاهی

آیا عملکرد راحت و سریع درب فروشگاه برای شما مهم است؟ با استفاده از یک درب فروشگاه کرکره ای اتوماتیک می توانید به راحتی درب فروشگاه را باز و بسته کنید.

به طور کلی درب کرکره ای در 2 نوع اتوماتیک و دستی تولید می شود. درب کرکره ای اتوماتیک عملکردی راحت تر و سریع تر دارد. هر یک از این درب های کرکره ای با ویژگی های مختلفی در بازار وجود دارند.

این ویژگی ها شامل اندازه، عایق، جنس بدنه و.. است. با این حال این امکان وجود دارد که محصول مورد نظر خود را با ویژگی های منحصر به فرد سفارش دهید. با سفارشی کردن درب کرکره ای مورد نظرتان می توانید هر ویژگی خاصی را به آن اضافه کنید.

سفارشی کردن آن بر قیمت درب کرکره اتوماتیک کرکره ای اثر دارد ولی در نهایت یک محصول کاربردی، متناسب با نیاز های خود خواهید داشت. در این مقاله درباره مزایای استفاده از درب کرکره ای، قیمت، انواع این نوع درب و در نهایت نکاتی برای خرید درب کرکره ای صحبت می کنیم. اگر قصد تجهیز یا احداث فروشگاه یا ساختمان تجاری خود را دارید، این مقاله تا حد زیادی می تواند به شما کمک کند.


درب کرکره فروشگاهی

یکی از راه های محافظت از دارایی شما در فروشگاه یا هر مکان تجاری دیگری، استفاده از درب کرکره فروشگاهی مناسب است.درب کرکره فروشگاهی یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب هستند.

این امکان وجود دارد که درب کرکره فروشگاهی مناسب فروشگاه خود را سفارش دهید تا دقیقا متناسب با نیاز های شما طراحی و تولید شود. بدیهی است سفارشی کردن درب کرکره فروشگاهی، بر قیمت درب کرکره اتوماتیک اثرگذار است.

به صورت کلی درب کرکره فروشگاهی برای استفاده در واحد های تجاری مثل فروشگاه، مغازه، انبار، کارخانه، واحد های صنعتی و نگهبانی بسیار ایده آل هستند. دلیل کاربردی بودن درب کرکره فروشگاهی برای محل کار شما در ادامه مشخص می شود.

امنیت برای یک ساختمان یا ملک تجاری همیشه در اولویت قرار دارد. یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت درب کرکره فروشگاهی، استحکام و امنیت آن است. درب کرکره فروشگاهی با 2 ماده اولیه فولادی و آلمینیومی ساخته می شود.

مواد اولیه آلمینیومی معمولا برای سخت درب کرکره فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل استفاده از آن برای درب های بزرگ، وزن سبک و مقاومت آن است.


قیمت کرکره اتوماتیک

یکی از اصلی ترین دلایلی که ارزش پرداخت قیمت کرکره اتوماتیک مغازه را دارد، بهبود عملکرد درب است. استفاده از آن برای مغازه هایی مثل مکانیکی، تردد وسایل نقلیه را راحت می کند.

علاوه بر آن کرکره اتوماتیک ظاهری شیک و مدرن به کسب و کار شما می بخشد. این نکته به نوبه خود باعث جلب رضایت مشتریان و جذب آن ها می شود و همین موضوع روی قیمت کرکره اتوماتیک تاثیر دارد یکی دیگر امتیاز هایی که قیمت کرکره اتوماتیک دارد، عدم عبور صدا و آلودگی صوتی از آن است.


  • حفافظت در برابر شرایط آب و هوایی سخت

یکی از ویژگی هایی که برای بسیاری از درب های کرکره ای قابل اضافه شدن است، عایق بندی است. گاهی اوقات مواد و وسایلی که درون ساختمان است، در برابر نور مستقیم خورشید خراب می شوند و نیاز به محافظت دارند.

به طور مثال عمر باتری ماشین در برابر نور خورشید، کاهش پیدا می کند یا مواد غذایی موجود در انبار در اثر گرما، خراب می شوند. در این جاست که باید ویژگی عایق بندی را به درب کرکره ای اضافه کنید. اضافه کردن این ویژگی، سبب افزایش قیمت کرکره اتوماتیک می شود.


  • زیبایی بصری

درب های کرکره ای آلمینیومی از ظاهری زیبا برخوردار هستند که خصوصا برای کسب و کار های کوچک امتیاز ویژه ای تلقی می شود. ظاهر زیبا می تواند ارزش ساختمان تجاری یا فروشگاه شما را افرایش دهد. در این صورت اگر قصد فروش ساختمان یا مغازه را داشته باشید، می توانید آن را با قیمت بهتر بفروشید.

جا به جایی و عملیات آسان

دستور العمل و شیوه استفاده از کرکره فروشگاهی بسیار راحت است. همه کاربران می توانند از این درب به راحتی استفاده کنند. ضمن اینکه نیازی به صرف انرژی فیزیکی نیست. درب کرکره اتوماتیک با استفاده از یک ریموت در کمترین زمان ممکن باز یا بسته می شود. این ریموت با فرستادن سیگنال ها، فرمان باز یا بسته شدن را صادر می کند.


قیمت کرکره اتوماتیک مغازه

کرکره های برقی امنیت فروشگاه را در برابر سارقان فراهم می کنند. ضمن اینکه با توجه به امکان عایق بندی این کرکره ها، قیمت کرکره اتوماتیک مغازه شما را کاهش می دهند.

کرکره های امروزی در رنگ، جنس و شکل های مختلفی طراحی و تولید می شوند. با این حال اصلی ترین عوامل موثر بر قیمت درب کرکره اتوماتیک کرکره ای اندازه و کیفیت آن است. درب های کرکره ای با جنس های مختلف آلمینیوم و فولاد ساخته می شوند که بر روی قیمت کرکره اتوماتیک مغازه تاثیر دارد.

قیمت کرکره اتوماتیک مغازه متفاوت است علاوه بر آن قبل از خرید و سفارش حتما ابعاد درب کرکره ای را اندازه گیری کنید. طبیعتا هر چقدر اندازه درب فروشگاه شما بزرگ تر باشد، مواد اولیه بیشتری می خواهد و قیمت کرکره اتوماتیک مغازه بیشتر می شود.


درب کرکره فروشگاهی و انواع آن

درب های مختلفی برای فروشگاه ها طراحی و تولید می شوند. هر یک از آن ها دارای ویژگی، کارکرد و ساختمان متفاوتی هستند. با این حال همه آن ها وظیفه حفظ حریم خصوصی و محافظت از اموال شما را به خوبی ایفا می کنند.

اگر قصد دارید یک فروشگاه یا مغازه کوچک بسازید، بهتر است با انواع گزینه های زیر آشنا شود. هر یک از انواع درب های زیر برای یک فروشگاه قابل استفاده هستند.


درب کرکره ای

شاید رایج ترین و محبوب ترین انواع درب برای فروشگاه، کرکره فروشگاهی باشد. پرده کرکره ای به صورت عمودی برای بسته شدن حرکت می کند و دور یک غلطک جمع می شود. این پرده ممکن است یک ورق فولادی باشد یا از بخش های کوچک تکه شده تشکیل شده باشد.


درب سقفی سکشنال

یکی دیگر از درب های فروشگاهی که تا حدی به درب کرکره فروشگاهی شباهت دارد، درب سکشنال است. این درب از پانل های افقی تشکیل شده است که در کنار دیوار یا در موازات سقف جمع می شوند. این درب ها به عایق بندی بودن معروف هستند و با حفظ انرژی گرمایشی و سرمایشی، هزینه های انرژی را کاهش می دهند.


درب تاشو

درب های تاشو کمترین نفوذ را در دیوار ساختمان دارند. آن ها در یک گوشه از چارچوب جمع می شوند.


درب کشویی

درب کشویی روی یک ریل جا به جا می شود و استفاده از آن بسیار راحت است. انبار ها، فروشگاه ها و ساختمان های مزرعه از این نوع درب بسیار استفاده می کنند.


قیمت درب کرکره اتوماتیک

درب های کرکره ای بر خلاف درب های معمولی به فضای زیادی نیاز ندارند. با پرداخت قیمت درب کرکره اتوماتیک یک درب کم حجم و یک ریموت برای کنترل آن در اختیار دارید. همه ویژگی های این نوع درب، آن را برای ساختمان های تجاری و کشاورزی مناسب کرده است که همچنین قیمت درب کرکره اتوماتیک را هم مناسب میکند.

ایمنی و امنیت اسباب و ساختمان شما با استفاده از این درب ها به راحتی تامین می شود. در زمان خرید و قبل از پرداخت قیمت کرکره اتوماتیک به ویژگی های ایمنی آن توجه کنید.

این درب ها معمولا سنسور هایی دارند که در صورت وجود یک مانع در بین درب، فعال می شوند و شما را آگاه می کنند. پس از خرید یک درب کرکره ای، باید قیمت درب کرکره اتوماتیک را در مجموعه قیمت کرکره اتوماتیک مغازه محاسبه کنید.

این نکته را در نظر بگیرید که نصاب های این نوع درب، باید از مهارت کافی برخوردار باشند و بتوانند نصب درب را به درستی انجام دهند. در صورتی که نصب درب کرکره ای فروشگاه کاملا درست و بی نقص انجام شود، بر دوام و طول عمر آن می افزاید.


قیمت درب کرکره اتوماتیک کرکره ای

علاوه بر همه این نکات باید قیمت درب کرکره اتوماتیک کرکره ای در به عنوان یکی از فاکتور های قیمت درب کرکره اتوماتیک در نظر بگیرید. همانطور که گفتیم عایق بندی درب کرکره ای هم بسیار مهم است.

اگر نمی خواهید در فصل سرما یا گرما انرژی لوازم گرمایشی یا سرمایشی از فروشگاه خارج شود، این ویژگی را به سازنده سفارش دهید یا دربی را تهیه کنید که عایق داشته باشد.

درست است که عایق بندی بر قیمت درب کرکره اتوماتیک کرکره ای اثر مستقیم دارد ولی این نکته سبب کاهش هزینه ها و صرفه جویی در انرژی خواهد شد.

در نهایت برای خرید یک درب کرکره فروشگاهی حتما نیاز به عایق بندی، جنس درب و اندازه درگاه آن را در نظر بگیرید. درب های کرکره ای اتوماتیک باید به درستی نصب شوند. در این صورت طول عمر آن ها طولانی تر خواهد بود که بر روی قیمت درب کرکره اتوماتیک کرکره ای هم تاثیر گذار است.

علاوه بر آن پس از خرید و نصب، یک برنامه دقیق و منظم برای نگهداری و تعمیر آن در نظر داشته باشید. درب های اتوماتیک باید در طول سال یک بار سرویس و تعمیر شوند.

استفاده از این نوع درب، سبب افزایش بهره وری و کاهش هزینه های انرژی فروشگاه شما می شود. در ضمن امنیت که از همه چیز در یک ساختمان تجاری مهم تر است، با استفاده از یک درب فروشگاهی کرکره ای تامین می شود.