شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

تلفن:

کرکره شفاف پلی کربنات

@title

کرکره پلی کربنات

قیمت کرکره پلی کربنات شفاف به چه عواملی بستگی دارد؟ این کرکره در ساختمان های مختلفی نصب می شود. کرکره های پلی کربنات با اندازه های مختلفی تولید می شوند.

آن ها به دلیل شفافیت زیادی که دارند، نور را به خوبی در ساختمان پخش می کنند. استفاده از این کرکره راحت است؛ زیرا با ریموت باز و بسته می شود. انواع ساختمان های تجاری، مسکونی و صنعتی با استفاده از کرکره های پلی کربنات زیبایی قابل توجهی می گیرند.

قیمت کرکره پلی کربنات شفاف به عوامل مختلفی مثل اندازه، کیفیت، شرکت تولید کننده و... بستگی دارد. برای اینکه هر یک از این محصولات را انتخاب کنید، باید نیاز های خود و فاکتور های موثر بر قیمت کرکره پلی کربنات شفاف را در نظر بگیرید. در ادامه درباره مزایا، عملکرد خودکار و قیمت کرکره پلی کربنات شفاف صحبت می کنیم.


کرکره پلی کربنات شیشه ای

ساختمان های مختلف به درب و پنجره نیاز دارند. کرکره پلی کربنات شیشه ای یکی از محصولاتی است که برای این ساختمان ها استفاده می شود. در واقع انواع سازه های مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی با کرکره پلی کربنات شفاف پوشش داده می شوند.

با توجه به شفاف بودن کرکره شفاف زیبایی ساختمان با آن دو برابر می شود. در واقع کرکره شفاف از پلیمر های ترموپلاستیک ساخته شده است. علاوه بر آن می توانید بر استحکام کششی کرکره پلی کربنات شفاف حساب کنید. برای اینکه با این محصولات بیشتر آشنا شوید، در ادامه به مزایای کرکره پلی کربنات شیشه ای می پردازیم.


کرکره شفاف

بسیاری از افراد به زیبایی ظاهری مغازه یا ساختمان اهمیت زیادی می دهند. کرکره پلی کربنات یک انتخاب ایده آل برای این افراد است. زیبایی ظاهری ساختمان یا مغازه شما با کرکره شفاف دو برابر می شود.

در صورتی که برای نما یا ویترین مغازه خود هزینه کرده اید، کرکره شفاف پلی کربنات این زیبایی را بهتر نشان می دهد. هر چقدر کرکره مدرن تر و شیک تر باشد، بر قیمت کرکره پلی کربنات شفاف اثر خواهد داشت.

نور بیشتر فاکتور مهمی است که همه به دنبال آن هستند. کرکره پلی کربنات شیشه ای همان محصولی است که نور در ساختمان را دو برابر می کند. شفاف بودن کرکره پلی کربنات شفاف نور خورشید را به خوبی در فضا پخش می کند.

فضایی که نور طبیعی دارد، بزرگ تر به نظر می رسد. علاوه بر آن با وجود کرکره شفاف پلی کربنات نیازی به روشن کردن سیستم روشنایی در ساعاتی از روز نیست. همین ویژگی هزینه های انرژی در ساختمان شما را کاهش می دهد. اگر به دنبال صرفه جویی هستید، نصب کرکره پلی کربنات راهکار مناسبی برای شما خواهد بود.

بسیار از افراد تصور می کنند، کرکره پلی کربنات شیشه ای به دلیل داشتن شیشه مقاومت کافی را ندارد. این در حالی است که کرکره پلی کربنات مقاومت بسیار بالایی دارد. ساختار و قفلی که برای کرکره شفاف پلی کربنات استفاده می شوند، بسیار قابل اعتمادند.

استفاده از قفل کرکره پلی کربنات شفاف هم از داخل و هم از خارج ساختمان امکان پذیر است. با پرداخت قیمت کرکره پلی کربنات می توانید امنیت و راحتی را تضمین کنید.


قیمت کرکره پلی کربنات

استفاده از کرکره شفاف در تمیز کردن و تعمیرات آن خلاصه می شود. برای تمیز کردن کرکره شفاف می توانید از یک دستمال مرطوب استفاده کنید. در زمان استفاده از کرکره شفاف نیازی به روغن کاری های مکرر نیست.

به طور کلی می توانید بر مقاومت کرکره پلی کربنات شفاف حساب کنید. کرکره پلی کربنات در برابر انواع آسیب ها از جمله ضربه و کشش مقاومت بالایی دارد. پرداخت قیمت کرکره پلی کربنات به معنای دریافت یک کرکره با طول عمر طولانی است.

همانطور که اشاره کردیم انعطاف کرکره پلی کربنات شیشه ای یکی از مزایای آن است. هیچ ترک و شکستگی بر این کرکره پلی کربنات اثرگذار نخواهد بود و باعث تغییر ساختار آن نمی شود. به دلیل این ویژگی در کرکره شفاف پلی کربنات استفاده از آن برای مکان ها و ساختمان های پر تردد یک گزینه ایده آل است.

یکی از مهم ترین مزایای کرکره پلی کربنات کمک به صرفه جویی در انرژی است. علاوه بر انرژی روشنایی، با کرکره شفاف می توانید در انرژی گرمایشی یا سرمایشی هم صرفه جویی کنید. کرکره شفاف انرژی گرمایشی را هدر نمی دهد.

در روز های سرد زمستان با کمک کرکره شفاف انرژی گرمایی در داخل ساختمان باقی خواهد ماند. با پرداخت قیمت کرکره پلی کربنات می توانید هزینه های سیستم گرمایشی را کاهش دهید.


کرکره پلی کربنات شفاف

در دنیای امروز از دستگاه های هوشمند زیادی استفاده می شود. درب ها از جمله بخش های ساختمان هستند که قابل هوشمندسازی اند. کرکره پلی کربنات شفاف می تواند یکی از بخش های مهم ساختمان شما باشد.

بی شک یکی از دلایل محبوبیت کرکره پلی کربنات شفاف راحتی در استفاده از آن است. نصب کرکره پلی کربنات شیشه ای به این معناست که می توانید فقط با یک ریموت و به سرعت درب را باز و بسته کنید.

نصب کرکره پلی کربنات شیشه ای جلوه ای شیک و مدرن به ساختمان یا مغازه می دهد. وقتی کرکره پلی کربنات شیشه ای با ریموت باز و بسته می شود، امکان از دست رفتن انرژی هم کاهش پیدا می کند. در بسیاری از ساختمان های صنعتی که از دست رفتن انرژی سیستم های سرمایشی بسیار حساس است، استفاده از کرکره پلی کربنات شفاف ضرورت دارد.

یکی از سوال هایی که در زمان خرید کرکره پلی کربنات پرسیده می شود، عوامل موثر بر قیمت آن است. انتخاب کرکره پلی کربنات و قیمت کرکره شفاف متناسب با فاکتور های مختلف سنجیده می شوند. برای اینکه با عوامل موثر بر قیمت کرکره شفاف آشنا شوید، موارد زیر را بررسی کنید.


قیمت کرکره شفاف

یکی از مهم ترین فاکتور هایی که بر قیمت کرکره شفاف اثر می گذارد، شرکت تولید کننده آن است. شرکت های مختلفی به تولید کرکره شفاف پلی کربنات مشغول اند. قیمت کرکره شفاف در هر یک از این شرکت ها متفاوت است. در واقع قیمت کرکره پلی کربنات تا حد زیادی به کیفیت تولید شرکت بستگی دارد.

ابعاد کرکره شفاف پلی کربنات شما باید چقدر باشد؟ ابعاد درگاه درب کرکره شفاف پلی کربنات بر قیمت کرکره پلی کربنات اثر خواهد داشت. ابعاد بزرگ تر به معنای استفاده بیشتر از مواد اولیه و افزایش قیمت کرکره پلی کربنات است. اندازه گیری دقیق این کرکره بسیار اهمیت دارد.

برای اینکه کرکره را نصب کنید، باید از افراد متخصص کمک بگیرید. هزینه نیروی کار یکی از فاکتور های موثر بر قیمت کرکره پلی کربنات خواهد بود. در صورت لزوم و در حین استفاده از کرکره تعمیرات را هم در نظر بگیرید. هر گونه سرویس می تواند بخشی از قیمت کرکره پلی کربنات شفاف باشد.


قیمت کرکره پلی کربنات شفاف

مدل های نسبتا مختلفی برای این کرکره وجود دارد. این مدل ها بر قیمت کرکره پلی کربنات اثر می گذارند. هر چقدر مدل پیچیده تر باشد، قیمت کرکره شفاف هم افزایش پیدا می کند. برای اینکه قیمت کرکره شفاف را بررسی کنید، نیاز های ساختمان را در نظر داشته باشید. به این شکل یک محصول مناسب برای خود انتخاب خواهید کرد.

موتور های مختلفی بر ساخت و قیمت کرکره شفاف اثر می گذارند. این موتور متناسب با ویژگی های کرکره استفاده می شود. هر چقدر موتور قوی تر و با کیفیت تر باشد، قیمت کرکره شفاف افزایش پیدا می کند.

در نهایت با پرداخت قیمت کرکره پلی کربنات شفاف می توانید از مزایای زیادی بهره مند شوید. این کرکره ظاهری شیک و مدرن ایجاد می کند. برای اینکه خرید کرکره راحت تر شود، مشخص کردن یک بودجه برای قیمت کرکره پلی کربنات شفاف بسیار کمک کننده خواهد بود.