شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

تلفن:

کرکره اتوماتیک برقی

@title

کرکره برقی اتوماتیک مغازه

کرکره برقی اتوماتیک پنجره چیست و چه مزایایی دارد؟ کرکره های برقی برای استفاده در مکان های مختلف مثل فروشگاه و مغازه مناسب هستند. با استفاده از کرکره برقی اتوماتیک پنجره و درب می توانید تا حد زیادی در فضا صرفه جویی کنید.

این کرکره معمولا با استفاده از ریموت و برق کار می کند. کنترل از راه دور راحتی شما را در زمان رفت و آمد تضمین می کند. ساختمان های مختلف با این کرکره تجهیز می شوند.

آن ها از مواد اولیه با کیفیت و مقاومی ساخته شده اند. در زمان رفت و آمد آسیبی به بدنه درب کرکره ای وارد نخواهد شد. برای اینکه با کرکره برقی اتوماتیک پنجره بیشتر آشنا شوید، در ادامه درباره مزایای کرکره برقی و کاربرد کرکره برقی اتوماتیک پنجره صحبت می کنیم.


کرکره اتوماتیک فروشگاهی

کرکره اتوماتیک فروشگاهی یکی از انواع درب های برقی است. وزن درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی تا حد قابل توجهی سنگین است. این ویژگی سبب می شود تا از کرکره برقی اتوماتیک برای مکان های صنعتی استفاده کنید.

کرکره برقی اتوماتیک پنجره برای برطرف کردن نیاز های تخصصی و شرایط خاص قابل استفاده است. بسیاری از انواع کرکره برقی اتوماتیک پنجره در برابر آسیب هایی مثل آتش سوزی مقاوم هستند.

شما می توانید کرکره اتوماتیک برقی را برای طیف وسیعی از مکان ها مثل فروشگاه و مدارس استفاده کنید. امکان عایق بندی صوتی و حرارتی در کرکره اتوماتیک فروشگاهی هم وجود دارد. برای اینکه با این درب بیشتر آشنا شوید، در ادامه درباره مزایای درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی صحبت می کنیم.


کرکره برقی اتوماتیک

اولین مزیتی که کرکره برقی اتوماتیک پنجره و درب دارند، تضمین امنیت است. بسیاری از کسب و کار ها دقیقا به خاطر همین مزیت از کرکره برقی اتوماتیک مغازه استفاده می کنند. با نصب کرکره های برقی می توانید از خسارت های مالی و ورود سارقان به مغازه و فروشگاه جلوگیری کنید.

برای ساخت کرکره برقی اتوماتیک از فولاد استفاده می شود. خصوصا اگر برای مدت زمان زیادی در مغازه یا فروشگاه حضور ندارید، استفاده از کرکره اتوماتیک برقی یک پیشنهاد عالی است.


محافظت کرکره برقی اتوماتیک مغازه در برابر شرایط جوی

در صورتی که مغازه یا ساختمان شما در معرض شرایط جوی خاصی باشد، باید از تجهیزات متفاوتی استفاده کنید. کرکره اتوماتیک فروشگاهی یکی از همین تجهیزات است.

کرکره اتوماتیک برقی در برابر انواع شرایط جوی مثل بارندگی یا نور آفتاب مقاومت بالایی دارد. علاوه بر آن با نصب کرکره برقی اتوماتیک می توانید دمای داخل مغازه را ثابت نگهداری کنید. در زمستان و شرایط بارندگی هوای سرد به داخل ساختمان وارد نمی شود. خصوصا اگر کرکره برقی اتوماتیک پنجره یا درب عایق شده باشد، این عملکرد بهتر خواهد بود.


محافظت کرکره اتوماتیک فروشگاهی در برابر آتش

بسیاری از کسب و کار ها در معرض خطر آتش سوزی هستند. انواع درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی نسبت به درب های چوبی در برابر آتش مقاومت بالایی دارند. این مقاومت در برابر آتش کرکره برقی اتوماتیک هم از داخل و هم از خارج صورت می گیرد. در صورتی که به سطح خاصی از مقاومت کرکره برقی اتوماتیک مغازه در برابر آتش نیاز دارید، این نکته را به مشاوران و فروشندگان مورد نظر خود بگویید.


کرکره برقی اتوماتیک پنجره

طراحی کرکره برقی اتوماتیک مغازه نسبت به درب های سنتی متفاوت است. یک کرکره برقی اتوماتیک پنجره در قسمت بالایی جمع می شود. فروشگاه ها و مغازه ها در زمان بارگیری اجناس به این طراحی کرکره برقی اتوماتیک نیاز دارند. در واقع نصب درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی به معنای صرفه جویی در هزینه های شما خواهد بود. علاوه بر آن نیازی به نگهداشتن فضای خالی برای باز و بسته کردن درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی نیست. با کرکره اتوماتیک برقی می توانید حداکثر بهره را از فضا ببرید.

تامین حریم خصوصی با کرکره اتوماتیک فروشگاهی

اگر در کسب و کار شما به حریم خصوصی نیاز است، باید کرکره برقی اتوماتیک مغازه را در نظر داشته باشید. بخش داخلی مغازه یا فروشگاه با یک کرکره برقی اتوماتیک مغازه دیده نمی شود. علاوه بر آن هیچ سر و صدایی از کرکره برقی اتوماتیک مغازه خارج نمی شود.


استفاده راحت از کرکره برقی اتوماتیک مغازه

علاوه بر همه مزایایی که برای کرکره برقی اتوماتیک مغازه نام بردیم، باید به راحتی آن هم اشاره کنیم. معمولا کرکره اتوماتیک برقی با استفاده از جریان برق کنترل می شود. استفاده از این کرکره اتوماتیک برقی بسیار سریع و راحت صورت می گیرد.

شما می توانید کرکره اتوماتیک برقی را با استفاده از ریموت کنترل کنید. این کنترل کرکره برقی اتوماتیک پنجره از راه دور هم امکان پذیر است. کرکره اتوماتیک برقی نسبت به درب های سنتی بسیار راحت کنترل می شود.


سرمایه گذاری مطمئن با کرکره اتوماتیک برقی

هزینه خرید کرکره اتوماتیک فروشگاهی نسبت به دیگر درب های سنتی بیشتر است. با این حال می توانید اطمینان داشته باشید که کرکره اتوماتیک فروشگاهی مورد نظر سال های زیادی برای شما دوام خواهد داشت. به یاد داشته باشید که اگر در تعمیرات و سرویس کرکره اتوماتیک فروشگاهی نظم را رعایت کنید، دوام آن بیشتر هم خواهد شد.


درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی

کرکره اتوماتیک فروشگاهی با نام درب های سریع هم شناخته می شوند. با توجه به ویژگی های خاصی که کرکره برقی اتوماتیک دارد، برای استفاده در مکان های صنعتی بسیار ایده آل است.

یک حریم کاملا مطمئن و خصوصی با درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی ایجاد می شود. در محیط های پر رفت و آمد یا شلوغ استفاده از درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی کاربرد دارد. سرعت عمل هر کسب و کاری با استفاده از درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی افزایش پیدا می کند.

همانطور که اشاره کردیم مکان های بارگیری برای نصب درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی بسیار مناسب اند. درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی سرعت و کیفیت بارگیری را تا حد زیادی افزایش می دهد.

علاوه بر آن هر کسب و کار دیگری که به سرعت عمل و راحتی نیاز داشته باشد، می تواند درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی را نصب کند. در زمان خرید کرکره برقی اتوماتیک محل نصب و نیاز های ساختمان را در نظر بگیرید.

تنوع ساختار و مدل های کرکره برقی اتوماتیک سبب می شود تا راحت تر انتخاب کنید. در صورت لزوم می توانید به سفارشی سازی کرکره برقی اتوماتیک هم فکر کنید.