درباره ما

شرکت تهران دُر آسیا (TDA) از بدو تاسیس با هدف حضور در عرصه سازندگی و پروژه های ملی و خصوصی در صنایع فعالیت خود را در زمینه ی درب های اتوماتیک و پله های برقی و اتوماسیون ساختمانی آغاز کرده و یکی از فعال ترین شرکت های بخش خصوصی در این زمینه می باشد و تا به امروز گام های بلندی در این زمینه برداشته است و تا جامه عمل پوشاندن به برنامه بلند مدت خود لحظه ای از پای نخواهد نشست .

درباره تهران دُر آسیا

شرکت تهران دُر آسیا (TDA) از بدو تاسیس با هدف حضور در عرصه سازندگی و پروژه های ملی و خصوصی در صنایع فعالیت خود را در زمینه ی درب های اتوماتیک و پله های برقی و اتوماسیون ساختمانی آغاز کرده و یکی از فعال ترین شرکت های بخش خصوصی در این زمینه می باشد

بعد از انتخاب سیستم درب اتوماتیک با توجه به نوع درب ، موقعیت محل و خواسته مشتری:

1- نصب تابلو و تجهیزات مکانیکی و الکتریک سیستم

2- سیم کشی تابلو و سایر تجهیزات

3- تنظیم عملکرد برد الکتریکی روی حالت عملکرد مطلوب

4- تست پله به پله مراحل باز و بسته شدن درب

5- تنظیم (ریگلاژ) میکرو سوئیچ های مسیر حرکت درب

6- آزمایش نهایی و تحویل سیستم

چشم انداز شرکت تهران دُر آسیا

این شرکت همواره بر روابط طولانی با مشتریان تاکید داشته و میزان موفقیت خود را بر مبنای ادامه همکاری با ایشان مورد ارزیابی قرار می دهد.

ما نیازهای مشتریان را شناسایی کرده و با برخورداری از کارشناسان مجرب ، مناسب ترین و کاربردی ترین محصولات را به مشتریان معرفی و ارائه می کنیم.

هنگامی که مشتری محصول ما را خریداری می نماید در واقع فقط نوع محصول را انتخاب نکرده است بلکه علاوه بر آن خدمات پس از فروش محصول را نیز انتخاب و خریداری می نماید.

شرکت تهران دُر آسیا (TDA) خود را موظف و متعهد می داند تا راه حل های مناسب را قبل، حین و پس از فروش در اختیار مشتریان قرار دهد.

متخصصین و تکنسین های این شرکت با ارائه برنامه های منظم ، نصب ، سرویس ، نگهداری ، خدمات لازم را به مشتریان ارائه می دهند.

ارائه خدمات به موقع به مشتریان مبنای اصلی شرکت تهران دُر آسیا( TDA) را تشکیل می دهد. شرکت تهران دُر آسیا (TDA) تا رسیدن به هدف نهایی خود یعنی حضور و تاسیس شعب در کلیه ی مراکز استان ها با بهره گیری از حداکثر توان فنی و اجرایی خود در مواقع مورد نیاز در اقصی نقاط کشورمان حضوری فعال داشته خدمات و پشتیبانی لازم خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید
شرکت تهران دُر آسیا (TDA) از بدو تاسیس با هدف حضور در عرصه سازندگی و پروژه های ملی و خصوصی در صنایع فعالیت خود را در زمینه ی درب های اتوماتیک و پله های برقی و اتوماسیون ساختمانی آغاز کرده و یکی از فعال ترین شرکت های بخش خصوصی در این زمینه می باشد
درباره ما
تماس با ما
شرکت تهران دُر آسیا (TDA) از بدو تاسیس با هدف حضور در عرصه سازندگی و پروژه های ملی و خصوصی در صنایع فعالیت خود را در زمینه ی درب های اتوماتیک و پله های برقی و اتوماسیون ساختمانی آغاز کرده و یکی از فعال ترین شرکت های بخش خصوصی در این زمینه می باشد.
گواهینامه ها
ISO 10002:2018
ISO 9001:2015
مشتریان ما