شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

تلفن:

فریم استیل

@title

فریم استیل

در این مقاله از سایت تهران در آسیا درباره فریم استیل شیشه سکوریت توضیح دادیم همراه ما باشید.

استفاده از یک فریم استیل مزایای زیادی دارد که افزایش دوام و طول عمر شیشه، گوشه‌ای از این مزایاست. این فریم ظاهری شیک و مدرن به درب‌ های شیشه‌ ای شما می‌بخشد. اگر قصد احداث یک ساختمان تجاری، اداری یا مسکونی را دارید، استفاده از درب‌ های شیشه‌ ای فریم‌ دار را در خاطر داشته باشید.

فریم‌ های استیل برای استفاده در دکوراسیون داخلی و درب‌ های ورودی اصلی مناسب هستند. همچنین از آن‌ ها برای زیباتر کردن درب شیشه‌ ای درون سرویس حمام استفاده می‌شود. این فریم‌ ها در رنگ‌ های طلایی یا استیل قابل سفارش هستند.

شما می‌توانید فریم دلخواه خود را برای انواع درب کشویی، چرخشی و... سفارش دهید. ضمن اینکه سفارشی‌ سازی نوع، اندازه و شکل آن هم امکان‌ پذیر است. به این ترتیب می‌توانید محصول ویژه و منحصر به‌ فرد خود را داشته باشید. در این مقاله درباره مزایای استفاده از درب‌ های شیشه‌ ای با فریم، فریم استیل شیشه سکوریت و مقایسه درب شیشه‌ ای حمام با فریم و بدون فریم صحبت کرده‌ایم.


فریم استیل طلایی

اگر قصد دارید درب‌ های شیشه‌ ای یک ساختمان را تعویض کنید یا برای احداث ساختمان جدید، نیاز به درب‌ های شیشه‌ ای دارید، فریم آن را فراموش نکنید. حتما برای خرید این فریم‌ ها شکل کلی ساختمان و دکور آن را در نظر بگیرید.

ویژگی‌ های قاب دلخواه‌ تان را قبل از نصب در خاطر داشته باشید. بهترین زمان برای نصب درب شیشه‌ ای، زمان ساخت‌ و‌ ساز یک ساختمان است. فریم‌ های استیل ظاهری شیک و مدرن به ساختمان می‌بخشند. اگر دکور محل کار یا منزل شما مدرن است، استفاده از فریم از جنس استیل را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

درب‌ های شیشه‌ ای در هر مکان و ساختمانی از مسکونی، تجاری، صنعتی و... استفاده می‌شوند. اولین برخورد های هرکس با یک ساختمان، درب آن است؛ پس بهتر است با استفاده از فریم‌ های درب شیشه‌ ای زیبا ترین و چشم‌ نواز ترین نما را ایجاد کنید.

به همین دلیل استفاده از یک درب شیک و مقاوم اهمیت زیادی دارد. یکی از شکل‌ های استفاده از درب شیشه‌ای، درب‌ های قاب‌ دار است. این قاب می‌تواند روی دیوار یا به زمین نصب شود یا به درب متصل باشد. استفاده از یک قاب استیل به زیبایی درب شیشه‌ ای و کاربردی‌ تر کردن آن کمک می‌کند. استفاده از قاب برای درب شیشه‌ ای مزایای خاص خودش را دارد.


کاهش اثر انگشت

افراد در هنگام باز و بسته کردن درب، ناخواسته اثر انگشت خود را روی درب به جا می‌گذارند. متاسفانه درب شیشه‌ ای به دلیل شفافیت اثر انگشت را به‌ خوبی نشان می‌دهد. نصب یک فریم استیل طلایی یا معمولی به افراد این امکان را می‌دهد که برای باز یا بستن درب، از آن استفاده کنند. برخی از درب‌ های شیشه‌ ای قاب‌ دار به صورت خودکار بسته می‌شوند که این نکته، احتمال ایجاد کثیفی و اثر انگشت را به صفر می‌رساند.


استحکام و امنیت بالا

یک فریم استیل از مقاوم‌ ترین مواد اولیه ساخته شده است. این قاب‌ ها برای سالیان طولانی دوام خواهد داشت.


طراحی قابل تنظیم

یکی از مهم‌ ترین مزایایی که یک فریم از جنس استیل دارد، امکان شخصی‌ سازی آن است. درب شیشه‌ ای یا درگاه اتاق شما هر ویژگی داشته باشد، قابل سفارشی کردن است. درب‌ های شیشه‌ ای فریم‌ دار زیبایی محیط کار یا منزل شما را دو چندان می‌کنند.


• قاب استیل در برابر طوفان و زلزله مقاوم است.

• قاب استیل در برابر سرقت از لوازم و تجهیزات شما محافظت می‌کند.

• قاب‌ های فلزی در برابر آتش ایمن هستند.

• آن‌ ها اجازه نفوذ موریانه و حشرات را نمی‌دهند.

• فریم‌ های استیل از پوسیدگی جلوگیری می‌کنند.

• این قاب از نظر قیمت مقرون به‌ صرفه است.

• امکان طراحی شکل آن به هر روشی ممکن است.

• ارزش فروش مجدد آن بیشتر است.

و قاب‌ های استیل با طبیعت سازگاری زیادی دارند؛ زیرا از قطع درختان و استفاده از آن‌ ها برای درست کردن قاب، جلوگیری می‌شود.

• قاب استیل در هر آب‌ و‌ هوایی قابل استفاده است و رطوبت را جذب نمی‌کند.

• آن‌ ها وزن سبکی دارند و به‌ راحتی تعمیر می‌شوند.

پیشنهاد مطالعه : درب سکشنال 


فریم استیل شیشه سکوریت

در ابتدا باید بگوییم که شیشه سکوریت نوعی شیشه است که در فشار و با مواد شیمیایی مختلفی ساخته و پرداخته می‌شود. این نوع شیشه، ایمنی و مقاومت بالایی دارد و برای ساخت‌ و‌ ساز بسیار رایج است.

شکستن این شیشه بسیار دشوار است. در صورتی که شیشه سکوریت شکسته شود، به تکه‌ های دندانه‌ دار و خطرناک تقسیم نمی‌شود. قطعات شکسته درب شیشه‌ ای سکوریت گرد و بی‌خطر هستند.

استفاده از فریم استیل شیشه سکوریت سبب محافظت هر چه بیشتر درب شیشه‌ ای می‌شود. استفاده از درب‌ های شیشه‌ ای سکوریت در ساختمان‌ های اداری و مسکونی بسیار رایج است. قاب‌ های استیل در برابر گرما تاب نمی‌خورند و به مرور زمان فرسوده نمی‌شوند. مزایایی که شیشه سکوریت دارد، شامل موارد زیر می‌شود:


تطبیق‌ پذیری

درب‌ های شیشه‌ ای سکوریت را می‌توانید با هر ویژگی و اندازه‌ ای سفارش دهید. روی درب شیشه‌ ای سکوریت امکان طراحی و حک کردن لوگو یا هر نقش دیگری که بخواهید وجود دارد.


دوام

این نکته بدیهی است که شیشه سکوریت از مقاومت بالاتری نسبت به شیشه معمولی برخوردار است. این درب‌ های شیشه‌ ای در برابر سایش مقاوم هستند و نگهداری آن‌ها بسیار آسان است. در صورتی که هر خشی روی درب بیفتد، به‌ راحتی جلا پیدا می‌کند. همه این ویژگی‌ ها درب‌ های با فریم استیل شیشه سکوریت را به گزینه‌ ای مقرون‌ به‌ صرفه و ممتاز تبدیل کرده است.


سبک

به طور کلی درب‌ های شیشه‌ ای ظاهری شیک و مدرن به محیط داخلی یک ساختمان می‌بخشند. استفاده از فریم به این زیبایی می‌افزاید و با دیگر اجزای یک خانه یا شرکت قابل هماهنگ شدن است.


فریم استیل یا بدون فریم

همان طور که گفتیم درب‌ های شیشه‌ ای در مکان‌ های مختلف تجاری، اداری، مسکونی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از این کاربرد‌ ها به صورت جزئی‌ تر در حمام خانه‌ های لوکس یا هتل‌ هاست.

ظاهر درب‌ های شیشه‌ ای، دکوری مینیمالیست و شیک به سرویس حمام شما می‌بخشند. اما در زمان انتخاب و نصب درب شیشه‌ ای این سوال مطرح می‌شود که درب شیشه‌ ای با انواع فریم مثل فریم استیل طلایی مناسب‌ تر است یا درب‌ های شیشه‌ ای بدون فریم، حمام را شیک‌ تر می‌کنند؟


فریم استیل تفاوتی در درب شیشه‌ ای ایجاد می‌کند؟

درب‌ های شیشه‌ ای به شکل‌ های مختلف تمام فریم، نیمه فریم یا بدون فریم قابل سفارش هستند. در ابتدا باید گفت هر دو درب شیشه‌ ای با قاب و بدون قاب ایمن هستند. استفاده از قاب استیل علاوه بر ظاهر، احتمالا عملکرد و طول عمر درب را هم تحت تاثیر قرار می‌دهد.

شناخت نقاط قوت و سنجش ویژگی‌ های هر یک از 2 نوع درب شیشه‌ ای بر تصمیم شما در انتخاب بین درب شیشه‌ ای بدون فریم و با فریم اثر گذار است.


• درب شیشه‌ ای قاب‌ دار

درب‌ های شیشه‌ ای فریم‌ دار یک قابی در اطراف شیشه خود دارند. این نوع درب مقرون‌ به‌ صرفه هستند و نصب آن‌ ها بسیار آسان است. اگر به طور ویژه بخواهید از این نوع قاب در حمام استفاده کنید، خیالتان راحت باشد که فضای حمام با این درب عایق‌ بندی می‌شود و آب از شیشه نشت نمی‌کند. درب فریم‌ دار در طرح و اندازه‌ های مختلفی قابل خرید است.


• درب شیشه‌ ای بدون قاب

در مقابل درب‌ های شیشه‌ ای با فریم، درب‌ های بدون فریم قرار دارند. این درب‌ ها سبک هستند و خشک کردن آن‌ ها بسیار راحت است. درب بدون فریم با عدم ایجاد محدودیت فضای حمام را بزرگ‌ تر نشان می‌دهند.

انتخاب هر یک از این 2 درب شیشه‌ ای به عوامل مختلفی مثل بودجه، سبک حمام و انتظارات شما از نظافت بستگی دارد. در صورتی که درب‌ های حمام موجود در بازار، توجه شما را جلب نکرد، پیشنهاد ما به شما سفارشی‌ سازی محصول ویژه خودتان است.


فریم استیل و هزینه درب شیشه‌ ای

هزینه هر یک از درب‌ ها بر اساس اندازه درب، سفارشی یا آماده بودن، ارتفاع و نوع شیشه متفاوت خواهد بود. به طور کلی سفارشی‌ سازی یک درب شیشه‌ ای با فریم استیل از یک درب با فریم آماده بیشتر است.

در نهایت با استفاده از یک فریم استیل می‌توانید درب و محیط اطراف آن را از سادگی و یکنواختی نجات دهید. ظاهر شیک و مدرن فریم، با دکور اطراف قابل هماهنگ کردن است. در زمان خرید و سفارش فریم، اندازه و نوع آن را در نظر داشته باشید.

این موارد بر قیمت و کیفیت محصولی که می‌خواهید بخرید، اثر دارد. استفاده از فریم‌ ها از آسیب به لبه درب شیشه‌ ای یا کثیف شدن مداوم لبه‌ های درب جلوگیری می‌کند. در ضمن فریم می‌تواند سبب دوام هر چه بیشتر درب شیشه‌ ای شما شود. در هر قسمت از خانه چه دکوراسیون داخلی و سرویس حمام چه درب ورودی اصلی امکان استفاده و نصب فریم درب وجود دارد.

برای اطلاعات بیشتر درباره تعمیر درب برقی با ما تماس بگیرید.