شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

تلفن:

فروش راهبند

@title


فروش راهبند

فروش راهبند به منظور تامین امنیت و نظم در مراکز فروش و ساختمان‌ های بزرگ صورت می گیرد. با استفاده از این محصول یک صف منظم از ماشین ها یا افراد خواهید داشت که امکان ورود غیر مجاز آن ها ممکن نیست.

به این ترتیب استفاده از آن ها برای مواقعی که باید عوارضی یا هزینه پارکینگ را دریافت کنید، عالی است. برخی از مدل های راهبند قابلیت اتصال به دستگاه های کنترل کارت را دارند و در ساختمان های تجاری و اداری استفاده می شوند تا کارکنان یا ماشین ها را به طور دقیق کنترل کنند.

اگر قصد احداث یک ساختمان با پارکینگ را دارید، حتما مراجعه به مراکز حضوری یا آنلاین فروش راهبند را در برنامه خود داشته باشید. در این مقاله درباره کاربرد راهبند، دلایل نیاز به راهبند، فروش راهبند دستی، تشریفاتی، پارکینگی و در نهایت نکاتی درباره خرید یک راهبند صحبت می‌کنیم.


کاربرد راهبند

به احتمال خیلی زیاد در زمان مراجعه به پارکینگ مجتمع های تجاری بزرگ یا ایستگاه های عوارضی با راهبندها برخورد داشته اید. این مانع ها برای کنترل دسترسی وسایل نقلیه یا کنترل ترافیک مفید هستند؛ به همین دلیل در سال های اخیر میزان فروش راهبند پارکینگ افزایش چشمگیری داشته است.

راهبند ها معمولا شامل یک بازو هستند که به میله ای وصل شده اند. بازوی راهبند با پایین آمدن، راه ماشین ها را مسدود می کند و با بالا رفتن، راه را برای آن ها باز می کند.

در این شکل از راهبند یک اپراتور در یک کابین قرار می گیرد تا وظیفه کنترل بالا یا پایین بودن بازوی راهبند را ایفا کند. این شخص پس از گرفتن عوارضی یا هزینه پارکینگ اجازه ورود یا خروج را می دهد.

این شکل از راهبند بیشتر برای استفاده در پارکینگ و عوارضی جاده رایج است. در بین انبوهی از طرح و مدل راهبند، می توانید محصول مورد نظر خود را پیدا کنید. در راهبند اتوماتیک یا برقی، یک عدد موتور الکتریکی وجود دارد که بازو را به حرکت در می آورد.

در بسیاری از این محصولات موتور الکتریکی آن ها، سنسور هایی دارد که بلیط یا کدی را شناسایی می کند و بعد امکان دسترسی فراهم می شود.


فروش راهبند پارکینگ

همانطور که گفتیم فروش راهبند پارکینگ یکی از رایج ترین انواع راهبند است که استفاده از آن نیاز به نیروی انسانی را کاهش می دهد. فروش راهبند پارکینگ این امکان را فراهم می کند تا تردد راننده ها را تا زمان پرداخت حق بلیط محدود کنند.

یکی از شکل های کاربردی راهبند، استفاده از کارت های دسترسی است تا با استفاده از آن، بازو بالا رود و راه باز شود. نصب و نگهداری راهبند های پارکینگ بسیار ساده و بی دردسر است.


چرا به یک راهبند نیاز دارید؟

آیا تا به حال به امکانات املاک تجاری و صنعتی دقت کرده اید؟ سازندگان و سرمایه داران در تلاش هستند تا ساختمان خود را متناسب با امکانات و فناوری روز دنیا تجهیز کنند. این امکانات شامل کلی ترین امکانات تا پیشرفته ترین آن ها در زمینه تفریحات را شامل می شود.

سیستم های امنیتی یکی از همین امکانات است که سازندگان توجه ویژه ای به آن ها دارند. پارکینگ مجتمع های مسکونی یا تجاری یکی از پر رفت‌ و آمد ترین قسمت های یک ساختمان است که حفظ ایمنی در آن ها اهمیت بسیاری دارد.

به این ترتیب بسیاری از سازندگان راهبند به فروش راهبند پارکینگ یا انواع دیگر آن اقدام کرده اند. در ادامه می توانید دلایلی که وجود یک راهبند را برای شما ضروری می کند، مطالعه کنید.

  • بررسی ورود افراد مجاز

بررسی کارت های ورود، یکی از اصلی ترین جنبه های امنیتی ساختمان است. نصب یک راهبند برای اطمینان از هویت فرد ضروری است. در ضمن وجود این مانع ها زمانی را برای نگهبانان فراهم می کند تا قبل از اجازه ورود، مشخصات خودرو را به طور کامل بررسی کنند.

  • مدیریت ترافیک

یکی از عمده ترین دلایل افزایش فروش راهبند پارکینگ، ترافیک ماشین ها در زمان ورود است. در ساختمان های تجاری بزرگ مثل مراکز خرید، هتل ها و سینما ها تردد ماشین ها زیاد است و فروش راهبند پارکینگ به سازندگان این ساختمان ها رایج است.

بسیاری از این راهبند ها امکان کنترل از راه دور را برای اپراتور فراهم می کنند. با وجود این سیستم، کنترل ماشین ‌ها به نوبت انجام می شود و آن ها بدون ایجاد تصادف تردد می کنند. ضمن اینکه در کیت فروش این دستگاه ها، ترمز گیر هایی وجود دارد که از سرعت بالای خودرو می کاهد.


فروش راهبند تشریفاتی

همانطور که گفتیم راهبند ها در طرح و شکل های مختلف و برای مکان های متفاوتی استفاده می شوند. فروش راهبند تشریفاتی که یکی از این محصولات است که کاربرد و ظاهری متفاوت از دیگر راهبند های موجود در بازار دارد.

فروش راهبند تشریفاتی معمولا در زمان رویداد ها و همایش های بزرگ رایج است. این راهبند ها معمولا میله هایی دارند که با استفاده از ربان های ضخیم یا طناب های قرمز به هم وصل شده اند.

با وجود این راهبند های ظریف و قرمز می توانید تردد را محدود کنید. استفاده از آن ها در رستوران، نمایشگاه، جشنواره یا هر مکان دیگری که به نظم نیاز دارد، مفید است.

زیبایی این راهبند ها فضای اطراف را شیک و متفاوت می کنند و در عین حال نظم و ترتیب را برقرار می کنند. با نصب آن ها یک صف مرتب و ایده آل ایجاد خواهید کرد. طناب و ربان های این نوع راهبند از کیفیت بالایی برخوردار است و در صورت برخورد با آن، نه راهبند و نه فرد دچار آسیب نمی شود.

فروش راهبند تشریفاتی در یک کیت صورت می گیرد. کیت ها شامل میله ها و طناب های با کیفیتی هستند. شما می‌توانید طول این طناب ها به دلخواه سفارش دهید. این امکان وجود دارد به تناسب نیازی که دارید، طول طناب را بیشتر کنید.

پایه های میله ای این راهبند باید سنگین و مقاوم باشند تا با برخورد افراد یا اجسام، نیفتند. همچنین رنگ های طلایی و نقره ای آن ها ظاهری شیک و زیبا به دستگاه می بخشند.

مهم ترین ویژگی فروش راهبند تشریفاتی این است که در عین زیبایی، استفاده از آن ها بسیار ساده است و نیازی به تخصص ندارند. ضمنا انعطاف بالایی که در استفاده و شیوه قرار گیری آن وجود دارد، سبب افزایش فروش راهبند تشریفاتی شده است.


فروش راهبند دستی

یکی دیگر از انواع راهبند که محبوبیت زیادی دارد، راهبند دستی است. این نوع راهبند در هر 2 حالت بسته و باز قابل قفل شدن است. انعطاف پذیری و راحتی در استفاده از ویژگی های فروش راهبند دستی است که می توانیم به آن ها اشاره کنیم.

امنیت و حفاظت اهدافی است که راهبند دستی برای آن طراحی شده است؛ به همین دلیل در ساختمان های صنعتی با الزامات امنیتی بالا مورد استفاده قرار می گیرد. بازوی راهبند دستی معمولا از جنس آلمینیوم است و بدنه آن از فولاد گالوانیزه ساخته شده است.

اگر در ابتدای شروع کسب و کار هستید یا به هر دلیلی نمی خواهید قیمت زیادی بپزدازید فروش راهبند دستی را به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه در نظر داشته باشید. پایه های نگهدارنده راهبند با پوشانده شدن در یک پایه بنتی در هر جایی که بخواهید قرار می گیرند.

فروش راهبند دستی بیشتر به منظور استفاده در مانع پارکینگ صورت می گیرد. نصب این نوع راهبند بسیار آسان است و در عین حال مقاومت کافی را دارد. علاوه بر پارکینگ، فروش راهبند دستی به منظور استفاده در جاده ها هم رایج است. در ضمن، استفاده از آن در مکان‌های مسکونی، تجاری، نظامی، روستایی و جنگلی بسیار کاربرد دارد.


فروش راهبند و نکاتی درباره آن

چه بخواهید یک مهمانی بزرگ را نظم بدهید و چه بخواهید در یک پارکینگ، از شلوغی و ترافیک جلوگیری کنید، به یک راهبند مناسب نیاز دارید. بعضی از مدل های راهبند با ثابت شدن روی یک پایه بتنی به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند. در زمان مراجعه به مراکز آنلاین یا حضوری فروش راهبند باید نکات زیر را در نظر داشته باشید.

  • کیفیت ساخت بدنه

با توجه به اینکه برای خرید راهبند بخشی از سرمایه خود را خرج می کنید، به بدنه و استحکام آن دقت کنید. یک راهبند باید قوی و مستحکم باشد. راهبند های از جنس فولاد بهترین انتخاب برای شما خواهند بود؛ زیرا از نظر استحکام، در برابر عوامل طبیعی بیشترین مقاومت را از خود نشان می‌دهند.

یک راهبند با کیفیت باید ضد زنگ و ضد آب باشد تا در مکان های سرباز دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نشود.

  • ارتفاع

یکی دیگر از نکاتی که در زمان مراجعه به مراکز فروش راهبند باید توجه شما را جلب کند، ارتفاع بازو است. در صورتی که راهبند مورد نظر شما یک راهبند تشریفاتی است، باید به طول طناب یا روبان آن دقت کنید.

طول بازو را در حالت قفل شده بررسی کنید و ببینید آیا راهبند به اندازه کافی برای ایجاد مانع در برابر ماشین ها بلند است یا خیر. توجه داشته باشید که از جهت اندازه راهبند، می توانید طول دلخواه خود را سفارش دهید.

  • نوار های هشدار دهنده برای دید بهتر رانندگان

راهبند های پارکینگ با داشتن نوار های رنگی از برخورد ماشین ها جلوگیری می کند و به این ترتیب تا حدی ایمنی آن ها را فراهم می کند.

همانطور که گفتیم فروش راهبند در بسیاری از مراکز فروش و ساختمان‌های اداری رایج است. راهبندها کار شما را برای تامین امنیت و کنترل، راحت می کنند. با خرید آن می توانید یک سرمایه گذاری مطمئن داشته باشید.

در زمان خرید، حتما درباره جنس بدنه راهبند و نحوه نصب آن اطلاعات کسب کنید. راهبندی را انتخاب کنید که با اندازه پارکینگ یا محلی که می خواهید آن را قرار دهید، تناسب کافی داشته باشد.