شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

فروش و نصب درب اتوماتیک

@title

هدف از نگارش این محتوا آشنایی شما با موضوع فروش و نصب درب های اتوماتیک است. مطمئنا اگر شما با ساختمان سازی سر و کار داشته باشید و یا می خواهید ساختمانی جدید بسازید و یا تصمیم به تغییر دادن ساختمان خود دارید با درب های اتوماتیک شیشه ای سکوریت ﺁشنا هستید. این درب ها یکی از جدیدترین و امن ترین و مدرن ترین درب های ساختمانی هستند به همین دلیل امروزه فروش و نصب درب های اتوماتیک بسیار رایج شده است. در واقع فروش و نصب درب های اتوماتیک به سبب افزایش بهره وری ساختمان ها و مدرنیزه کردن ﺁپاراتمان ها و همچنین به دلیل یک روش مقرون به صرفه به مشتریان پیشنهاد می شوند.

همان طور که می دانید درب ها از مهم ترین ارکان ساختمانی هستند که نه تنها امنیت ساختمان ها را تامین می کنند بلکه بر زیبایی نمای ساختمان می افزایند. اما شاید این سوال به ذهنتان خطور کند که تمام درب ها هم امنیت ساختمان ها را تامین می کنند و هم برخی از آن ها سبب افزایش زیبایی نمای ساختمان ها می شود ولی چرا اکثر مراکز، فروش و نصب درب های اتوماتیک را به مشتریان پیشنهاد می کنند. دلیل رایج شدن فروش و نصب درب های اتوماتیک به دلیل مزایای بسیار زیاد این درب ها است که هدف ما از تهیه ی این مقاله آشنایی شما با مزایای این درب ها است.

علاوه بر مزایای فروش و نصب درب های اتوماتیک به بررسی موارد دیگری همچون نصب درب های اتوماتیک و شیشه سکوریت، بزرگترین مرکز فروش و اجرای درب اتوماتیک شیشه ای و فروش و نصب انواع درب اتوماتیک می پردازیم. امروزه در برخی از مراکز حتی فروش و نصب درب های اتوماتیک اکیدا به مشتریان پیشنهاد می شود. چرا که نصب این نوع درب ها برای کاربران یک راه حل بهینه برای ورود و خروج ساکنین ساختمان ها است. چرا که این درب ها علاوه بر تامین امنیت ساختمان ها و شکیل بودن از مزایای خاص و استراتژیکی برخوردار است که همین خصوصیات و ویژگی ها سبب افزایش کاربری و فروش و نصب درب های اتوماتیک شده است. برای آشنایی بیشتر با نصب درب های اتوماتیک و شیشه سکوریت، بزرگترین مرکز فروش و اجرای درب اتوماتیک شیشه ای، فروش و نصب درب های اتوماتیک و فروش و نصب انواع درب های اتوماتیک این مقاله را مطالعه نمایید.

درب اتوماتیک چیست و ویژگی های فروش و نصب درب های اتوماتیک چیست؟

همان طور که اشاره نمودیم این نوع درب ها از مدرن ترین و جدیدترین درب ها می باشند که از ویژگی های خاص و بارز آن ها استفاده از ریموت های کنترلی و حسگرها برای باز و بسته کردنشان می باشد. یکی از دلایلی که سبب افزایش فروش و نصب درب های اتوماتیک شده است همین باز و بسته کردن کنترلی آن ها است. علاوه بر این این درب ها هم دارای مدل های مختلفی هستند و هم می توانند در جهت های مختلفی حرکت کنند. این تنوع مدل سبب شد که بتواند متناسب با سلیقه ی همه ی مشتریان باشد و تمام سلیقه ها را راضی نگه دارد.

علاوه بر این از دیگر ویژگی های درب های اتوماتیک که سبب پر فروش و نصب درب های اتوماتیک شده است که می توان این درب ها با جنس ها و متریال های مختلفی تولید کرد لذا هر مشتری بر اساس نیاز و بودجه ی خود می تواند این درب ها را سفارش و دریافت کند. در واقع نوع متریال به کار رفته در این درب ها بستگی به این دارد که از چه تکنولوژی برای ساخت آن استفاده می شود.

ویژگی های خاص این درب ها سبب شد که امروزه از این درب ها در موارد مختلفی اعم از آپارتمان ها و هتل ها و بیمارستان ها و بانک ها و مجتمع های مسکونی و اداری و نظامی و فروشگاه ها استفاده شود. از آنجایی که این درب ها متحرک هستند لذا برای ورود و خروج افراد بسیار ﺁسان می باشد. استقبال زیاد کاربران از این درب ها در کنار تنوع کاربری آن ها سبب افزایش فروش و نصب درب های اتوماتیک شده است.

لازم به ذکر است بدانید عملکرد این درب ها اصلا پیچیده نیست و استفاده ی ﺁسان از این درب ها از دیگر دلایل پرطرفدار بودن آن ها است اما نصب این درب ها نیاز به تخصص و مهارت دارد و باید توسط متخصصین فنی نصب شود. مطمئنا هیچ شخص عادی نمی تواند به تنهایی و بدون تخصص و مهارت فنی نمی تواند یک درب اتوماتیک را با تمام تجهیزات الکترونیکی پیشرفته ای که دارد نصب کند.

نصب درب های اتوماتیک و شیشه سکوریت

همان طور که اشاره نمودیم نصب درب های اتوماتیک و شیشه سکوریت نیازمند مهارت و تخصص فنی است به همین دلیل مشتریان برای نصب انواع درب های اتوماتیک نیازمند متخصصین حرفه ای در این زمینه هستند. این مسئله سبب شد که امروزه شرکت های مختلفی با بهره گیری از کارشناسان حرفه ای و متخصص در زمینه ی فروش و نصب انواع درب های اتوماتیک و هوشمند مشغول می باشند. در واقع نصب اینگونه درب ها یکی از مهم ترین تخصص های بزرگترین مرکز فروش و اجرای درب اتوماتیک شیشه ای است.

بزرگترین مرکز فروش و اجرای درب اتوماتیک شیشه ای با داشتن سابقه ای طولانی در عرصه ی فروش و نصب درب های اتوماتیک آماده ی ارائه خدمات و سرویس های محصولات با گارانتی و ضمانت به مشتریان است. حال اگر تمایل به نصب این درب ها هستید باید با انواع درب های اتوماتیک اشنا باشید تا در زمان خرید این محصولات آگاهانه اقدام نمایید.

آشنایی با انواع درب اتوماتیک و فروش و نصب درب های اتوماتیک

در رابطه با انواع درب های اتوماتیک باید ذکر کرد که این انواع بسته به پارامترهایی مثل نوع طراحی و شکل ظاهری متفاوت می باشد. که اشنایی با این انواع و دسته بندی ها سبب می شود که مشتریان در زمان خرید و نصب این درب ها آگاهانه اقدام نمایند و هر درب اتوماتیکی را متناسب با مکان خود انتخاب نمایند. در این راستا باید متذکر شد که این محصولات در زمان فروش و نصب درب های اتوماتیک به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که این دسته ها شامل درب های اتوماتیک کشویی، درب های اتوماتیک قوسی، درب های اتوماتیک گردان، درب های اتوماتیک مثلثی، درب های اتوماتیک لولایی، درب های اتوماتیک خروج اضطراری، درب های اتوماتیک تلسکوپی و درب های اتوماتیک تاشو می باشد. این دسته بندی بر اساس شکل ظاهری این درب ها می باشد. اما معیار دیگری که سبب به وجود آمدن انواع درب های اتوماتیک شده است جنس و متریال هایی است که این درب ها را با آن تولید می کنند. انواع درب های اتوماتیک بر اساس متریال عبارتند از:

درب اتوماتیک شیشه ای: در زمان خرید و فروش و نصب انواع درب های اتوماتیک باید دقت کنید که درب های اتوماتیک شیشه ای برای مکان های پر تردد و همچنین مکان هایی که نما و زیبایی ظاهری ساختمان ها بسیار مهم بیشترین کاربرد را دارد. این نوع درب های اتوماتیک از نظر ظاهری دارای انواع مختلفی هستند که از رایج ترین درب های شیشه ای اتوماتیک می توان به درب های اتوماتیک ریلی، تلسکوپی، نیم دایره، کشویی و تاشو اشاره کرد.

درب اتوماتیک پارکینگ: یکی از رایج ترین و ضروری ترین درب های ساختمان ها درب های پارکینگ است لذا یکی از رایج ترین درب ها در زمان فروش و نصب درب های اتوماتیک است. از مهم ترین ویژگی های این درب ها این است که دارای ریموت کنترل برای باز و بسته کردن می باشد که این مزیت سبب راحتی کار و تردد این درب ها شده است. این درب ها نیز دارای انواع مختلفی هستند که شامل درب های کشویی و ریلی می باشند.

درب اتوماتیک کرکره ای: این نوع درب ها عموما برای پارکینگ ها و فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند که در ابعاد مختلف ساخته می شوند.

هر کدام از درب های اتوماتیک دارای ویژگی هایی هستند که در کل ویژگی های منحصربه فرد این درب ها سبب افزایش فروش و نصب درب های اتوماتیک شده اند.
ویژگی های درب های اتوماتیک

یکی از مهم ترین ویژگی ها و مزایای درب های اتوماتیک و شیشه ای این است که فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و همین مسئله سبب صرفه جویی در فضا می شود. این مزیت سبب شده که مصرف کنندگان دیگر نگرانی از بابت اختصاص دادن قسمتی از مکان برای باز و بسته کردن درب نداشته باشند. چرا که این درب ها به صورت دستی باز و بسته نمی شوند. این ویژگی از مهم ترین دلایل فروش و نصب درب های اتوماتیک است.

از دیگر ویژگی های منحصربه فرد این درب ها که باعث افزایش فروش و نصب درب های اتوماتیک شده است زیبایی ظاهری و شکیل بودن و پرستیژ بسیار بالا و ظرافت این درب ها است که باعث افزایش زیبایی نمای ساختمان ها می شود.

مطمئنا افزایش امنیت با نصب این درب ها، فروش و نصب درب های اتوماتیک را افزایش داده است. از مهم ترین مزیت های این درب ها که بر امنیت ساختمان می افزاید شامل داشتن سیستم اطفاء حریق، مدیریت یکپارچه ی ساختمان و دزدگیر می باشد.

از دیگر ویژگی های این درب ها این است که درب های اتوماتیک از ورود آلاینده ها به محیط های بسته و پر تردد جلوگیری می کنند و همچنین دما را در این محیط ها کنترل می کنند. این ویژگی از دیگر دلایل افزایش فروش و نصب درب های اتوماتیک است.

همچنین این درب ها را می توا در ابعاد مورد نظر ساخت لذا می توان اندازه ی مورد نظر را به تولیدکننده سفارش داد.

از آنجایی که در ساخت این درب ها از مواد اولیه ی بسیار مرغوب استفاده می شود و همچنین طراحی های به کار رفته در ان ها بسیار مدرن و جدید است لذا این درب ها از افزایش کیفیت بالایی برخوردار هستند.

علاوه بر ویژگی های بسیار منحصربه فرد ذکر شده کاربردهای زیاد این محصول سبب افزایش فروش و نصب درب های اتوماتیک شده است.

مزایای درب های اتوماتیک دلیل افزایش فروش و نصب درب های اتوماتیک

ویژگی های منحصربه فرد درب های اتوماتیک سبب شد که این درب ها از مزایای شگفت انگیزی برخوردار باشند و همین مزایا سبب استفاده ی زیاد و به طبع آن فروش و نصب درب های اتوماتیک شده است. یکی از مزایای جالب درب های اتوماتیک راحتی باز و بسته کردن آن ها است که کنترلی می باشد همین مسئله سبب شده که استفاده از این درب ها در منازل افرادی که دارای افراد معلول هستند ضروری باشد. از دیگر مزایای درب های اتوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

فروش و نصب درب های اتوماتیک می تواند مشکلات بسیاری از خانواده ها را حل کند. به عنوان مثال در مواقع بارانی دیگر نیازی نیست از خودرو پیاده شوید و درب را ببندید. یا اگر یکی از اعضای خانواده از ویلچر استفاده می کند استفاده و نصب این درب ها از بهترین گزینه ها برای آن ها می باشد.

این درب ها قابل استفاده برای تمام مکان های مسکونی و تجاری و اداری و نظامی می باشد و به راحتی می توان آن ها را در هر مکانی نصب کرد. همین مزیت سبب افزایش کاربرد و فروش و نصب درب های اتوماتیک شده است.

با اینکه این درب ها اتوماتیک هستند اما در مواقع نیاز می توان به صورت دستی هم آن ها را باز و بسته کرد.

از دیگر مزایای منحصربه فرد این درب ها این است که می توان زمان باز ماندن درب را تنظیم کرد. این مزیت کمک می کند که دیگر بین درب گیر نکنید.

ویژگی بارز این درب ها این است که در زمان نصب درب های اتوماتیک دیگر نیازی به تغییر ساختار و چهارچوب درب ورودی نیست. همین مسئله سبب می شود افرادی که خواهان تغییر در ساختمان های خود هستند هم از این درب ها استفاده کنند و سبب افزایش فروش و نصب درب های اتوماتیک شود.

قیمت درب اتوماتیک

مطمئنا با توجه به مزایا و ویژگی های منحصر به فردی که درب های اتوماتیک دارند افراد زیادی خواهان خرید این محصول هستند و میخواهند بدانند که قیمت این درب ها در زمان فروش و نصب درب های اتوماتیک چگونه است. در این راستا باید ذکر کرد که قیمت این محصول به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که از جمله ی آن می توان به ابعاد درب اتوماتیک، برند انتخابی درب، نوع موتور درب اتوماتیک و برند آن و همچنین محل نصب درب اشاره کرد.