شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

تلفن:

شیشه کرکره ای

@title

شیشه کرکره ای بالکن

شیشه کرکره ای بالکن چه مزایایی دارد؟ این نوع شیشه همانطور که نامش پیداست به صورت کرکره ای طراحی می شود. تنوع ساختار و رنگ این کرکره ها زیاد است.

به این ترتیب می توانید به راحتی محصول دلخواه خود را پیدا یا سفارشی سازی کنید. کرکره های مورد بحث یکی از مدرن ترین و کاربردی ترین مدل های درب و پنجره هستند.

آن ها برای انواع ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا کرکره های از جنس شیشه با ریموت کنترل می شوند. با نصب یک شیشه کرکره ای بالکن می توانید بر سرعت عمل و کاهش هزینه ها اثر بگذارید. در ادامه درباره مزایای یک کرکره شیشه ای، کرکره ضد سرقت و قیمت شیشه کرکره ای صحبت می کنیم.


شیشه کرکره ای بالکنی

درب و پنجره ها با طراحی های مختلفی برای ساختمان استفاده می شوند. این درب و پنجره ها هر کدام ویژگی ها و مزایای خاصی برای شما دارند. شیشه کرکره ای یکی از مدرن ترین و کاربردی ترین محصولات برای ساختمان است.

این شیشه ها در بخش های مختلف یک ساختمان نصب می شوند. گاهی هر بخش از ساختمان به مدل خاصی از شیشه کرکره ای نیاز دارد. شیشه کرکره ای بالکنی یکی از همین گزینه هاست. تنوع زیادی در شیشه کرکره ای وجود دارد. برای اینکه از مزایای شیشه کرکره ای بالکن آگاه شوید، بررسی فاکتور های زیر را پیشنهاد می کنیم.

اندازه های شیشه کرکره ای بالکن به شما و درگاه درب بستگی دارد. علاوه بر آن به دلیل انعطاف پذیری مواد اولیه شیشه کرکره ای بالکنی می توانید مدل های مختلفی را روی آن پیاده سازی کنید. هر شکل و اندازه ای که در نظر دارید با فروشنده و مشاوران شیشه کرکره ای بالکنی در میان بگذارید.


شیشه کرکره ای دوجداره

به طور کلی شیشه دوجداره یکی از انواع شیشه هاست. شیشه کرکره ای دوجداره به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد، برای کاهش مصرف انرژی مناسب است. شما می توانید از شیشه کرکره ای دوجداره به عنوان یک سطح عایق نگاه کنید.

با استفاده از شیشه کرکره ای دوجداره هوای گرم یا سرد داخل ساختمان محفوظ باقی می ماند. به این شکل شیشه کرکره ای دوجداره برای کنترل مصرف انرژی مفید واقع می شود. با این شیشه ها هوای مطبوع داخل ساختمان پایدار باقی می ماند.

در واقع شیشه کرکره ای دوجداره با گاز های خاصی پر شده است. این دو لایه شیشه در شیشه کرکره ای دوجداره از خارج شدن هوای مطبوع یا ورود هوای سرد/گرم جلوگیری می کنند. در ساختمان هایی که سیستم تهویه مطبوع دائما در حال کار است، استفاده از شیشه کرکره ای دوجداره ضروری است.


سرمایه گذاری مطمئن با شیشه کرکره ای

یکی از ویژگی های منحصر به فردی که شیشه کرکره ای دارد، ارزشمند بودن است. به این معنا که به دلیل وجود مواد اولیه مقاوم و قابل اطمینانی که در آن وجود دارد، سال ها دوام می آورد. با خرید یک شیشه کرکره ای بالکن بر ارزش آن ساختمان خواهید افزود. همانطور که اشاره کردیم علاوه بر افزایش ارزش ساختمان، کاهش هزینه ها را شاهد خواهید بود.


کنترل نور، حریم خصوصی و صدا با شیشه کرکره ای بالکن

یکی از مهم ترین مزایایی که شیشه کرکره ای دوجداره دارد، کنترل نور و صداست. شیشه کرکره ای دوجداره توسط شما قابل کنترل است. به راحتی می توانید میزان نور در ساختمان را کم یا زیاد کنید.

در روز های آفتابی می توانید شیشه کرکره ای بالکنی را تنظیم کنید تا نیاز کمتری به سیستم روشنایی داشته باشید. حریم خصوصی و آرامش شما دو فاکتور مهم در ساختمان هستند. با استفاده از شیشه کرکره ای بالکنی می توانید این دو فاکتور را تحت نظر داشته باشید.


طراحی زیبای شیشه کرکره ای

یکی از ویژگی های اصلی شیشه کرکره ای مدرن و شیک بودن آن است. اگر به دنبال یک تغییر اساسی در ساختمان هستید، شیشه کرکره ای یک گزینه ایده آل است.

شما می توانید رنگ های خاصی از شیشه کرکره ای را انتخاب کنید تا با دیگر اجزای ساختمان هماهنگ شود. مدل و رنگ شیشه کرکره ای یکی از بخش های مهم و جذاب دکوراسیون داخلی خواهد بود. در ضمن قیمت شیشه کرکره ای در هر یک از طرح و مدل ها متفاوت خواهد بود.


کرکره شیشه ای ضد سرقت

شیشه کرکره ای بالکنی به راحتی قابل تمیز کردن است. شما می توانید با یک دستمال نم دار به سرعت آن را تمیز کنید. استفاده از شیشه کرکره ای بالکنی هم راحت خواهد بود. شما می توانید شیشه کرکره ای بالکنی را به سرعت باز یا بسته کنید.

همه صاحبان ساختمان به امنیت اهمیت می دهند. در این راستا استفاده از تجهیزاتی مثل کرکره شیشه ای ضد سرقت کمک زیادی خواهد کرد. این نوع شیشه کرکره ای بالکن امینت بالایی دارد.

استفاده از کرکره شیشه ای ضد سرقت خصوصا در ساختمان های صنعتی و تجاری بسیار مهم است. در واقع نصب کرکره شیشه ای ضد سرقت شما را از بابت امنیت سرمایه و وسایلتان مطمئن خواهد کرد.

معمولا کرکره شیشه ای ضد سرقت ویژگی های منحصر به فردی دارد. در زمان خرید ویژگی هایی مثل ضد حریق و ضد خش بودن کرکره شیشه ای ضد سرقت را بررسی کنید.

وقتی کرکره شیشه ای ضد سرقت در برابر آتش و خش مقاوم باشد، خسارت های مالی به شما وارد نمی شود. خصوصا در ساختمان هایی که رفت و آمد زیاد است، باید ضد خش بودن کرکره شیشه ای ضد سرقت را در نظر داشته باشید.


قیمت شیشه کرکره ای

قیمت شیشه کرکره ای به چه عواملی بستگی دارد؟ برای اینکه قیمت شیشه کرکره ای را محاسبه کنید، باید فاکتور های زیادی را بررسی کنید. با توجه به اینکه شیشه کرکره ای بالکنی با ریموت باز و بسته می شود، بررسی موتور آن بسیار اهمیت دارد.

موتور این محصول بر قیمت شیشه کرکره ای اثر می گذارد. به یاد داشته باشید تعداد لایه های شیشه کرکره ای بالکن بر قیمت شیشه کرکره ای تاثیر می گذارد. به عنوان مثال قیمت شیشه کرکره ای در مدل شیشه کرکره ای بالکن دوجداره با مدل تک جداره متفاوت است.

کیفیت و مقاومت شیشه کرکره ای بالکن نکته بسیار مهمی است. این فاکتور می تواند قیمت شیشه کرکره ای کم یا زیاد کند. اگر کرکره شیشه ای ضد سرقت باشد، باید هزینه بیشتری بپردازید. در عوض با کرکره شیشه ای ضد سرقت خیالتان از بابت امنیت ساختمان راحت خواهد بود.