شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

تلفن:

مزایای استفاده از سقف متحرک اتوماتیک

@title

سیستم های سقف متحرک اتوماتیک کاملاً خودکار هستند و توسط یک کنترل از راه دور تک لمسی و سنسور کنترل اتوماتیک کنترل می شوند.

در این مقاله از سایت تهران در آسیا درباره سقف متحرک اتوماتیک توضیح دادیم همراه ما باشید.


مزایای سقف متحرک اتوماتیک

سیستم سقف متحرک اتوماتیک برای هتل ها و رستوران ها بسیار مفید است. به طور صحیح در مسیرهای آلومینیومی هدایت می شود که به حرکت کنترل شده کمک می کند و در برابر فشار باد شدید مقاومت می کند.

سیستم های سقف متحرک اتوماتیک یک روش عالی برای به حداکثر رساندن استفاده از مناطق خارج از منزل در هر شرایط جوی یا آب و هوایی را فراهم می کند.

یک سیستم سقف جمع شونده باعث محافظت از مناطق خارج از منازل می شود و به صاحبان خانه ، رستوران یا مشاغل اجازه می دهد تمام سال را بدون نگرانی از وضعیت هوا در فضای بیرون از منزل لذت ببرند. سقف متحرک اتوماتیک می تواند به صورت سفارشی از یک سیستم سقف جمع شده استفاده کنند تا کاملاً منطبق بر فضای بیرونی یک خانه یا فضای تجاری باشد.

سقف متحرک اتوماتیک را در انواع رنگ و طرح های سفارشی ساخته شده با توجه به هر نوع دکوراسیون می توان خریداری کرد. این سیستم های سایه بان در فضای باز همچنین چندین مزیت کاربردی را به خانه یا تجارت شما ارائه می دهند.


سایه متنوع

بهترین راه حل سایه در فضای باز ، سیستم های سقف جمع شونده یا سقف متحرک اتوماتیک می باشد که اجازه می دهد تا سقف کاملاً کشیده شود تا کاملاً سایه شود یا کاملاً جمع شود تا سرگرمی و فعالیتهای خود را در زیر یک آسمان پر ستاره و همچنین در ماههای سرد انجام دهد. سقف را نیز می توان تا حدی ترسیم کرد تا مقدار مناسبی از خورشید در طول فصول بین سال فراهم شود.


محافظت کامل در برابر باران

سقف متحرک اتوماتیک کاملاً بسته نیز 100٪ ضد آب هستند. سیستم سقف جمع شونده دارای سیستم داخلی لرزه گیر برای تخلیه آب است که به کاربر امکان می دهد حتی در سنگین ترین مسیرهای سقوط آب از فضای بیرون از خانه لذت ببرد.


مزایای عالی عایق کاری در فضای باز و بیرون از منزل

نصب آن ها محافظت در برابر سایه در فضای باز ، عایق بندی عالی در برابر گرما و سرما به خانه ها می دهد. علاوه بر نگه داشتن فضای نشیمن در دمای مناسب در طول سال ، سیستم سقف متحرک اتوماتیک نیز به صاحبان خانه کمک می کند تا در هزینه های گرمایشی و خنک کننده صرفه جویی کنند که این هم به نفع محیط زیست است.


به راحتی با پرده در فضای باز ترکیب می شود

سیستم های سقف متحرک اتوماتیک نیز می توانند در ترکیب با پرده در فضای باز از طیف وسیعی از راه حل های سایه برای کنترل کامل گرما ، تابش خیره کننده ، باران و باد از هر زاویه نصب شوند.


سیستم های روشنایی برای سرگرمی در شب

یک سیستم روشنایی داخلی در یک سقف جمع شده می تواند هر فضای بیرون از خانه را به مکانی مناسب برای سرگرمی های شبانه تبدیل کند. در سقف متحرک اتوماتیک می توان یک سیستم روشنایی LED را نصب کرد که نه تنها کاربردی است بلکه فضایی گرم و دوستانه را نیز ایجاد می کند.


خنک کننده سیستم های مه برای کنترل گرمای تابستان

برای روزهای گرم تابستان که می تواند به طرز فجیعی داغ باشد ، می توان سیستم خنک کننده مه را در سقف متحرک اتوماتیک نصب کرد و حتی در گرمترین روزها ، خانواده و مهمانان را با یک مه مهربان آرام و راحت نگه داشت.


دوام شدید

تمام سیستم های سقف متحرک اتوماتیک با استفاده از مواد صنعتی با کیفیت بالا از جمله آلومینیوم با پودر روکش شده ، استیل ضد زنگ و پارچه های ضد آب سخت ساخته شده است ، سیستم های سقف متحرک به نحوی ساخته شده اند که دوام بالایی دارند و به اندازه کافی سخت هستند تا در برابر شرایط شدید آب و هوا مقاومت کنند.


از وسایل در فضای باز و بیرون از منزل محافظت می کند

استفاده از سیستم سقف متحرک در فضای باز تضمین می کند که تمام مبلمان در فضای باز در برابر خراب شدن محافظت می شود.


مناطق زندگی خود را گسترش می دهید

ایجاد یک فضای بیرون از منزل راحت و کنترل شده با آب و هوای مناسب با یک سقف متحرک اتوماتیک ، مناطق مسکونی داخلی را گسترش می دهد. با داشتن طیف گسترده ای از رنگ ها و سبک های موجود ، می توان سقف را با طرح تزئینات داخلی تطبیق داد و به دکوراسیون اجازه می دهد تا یکپارچه از یک فضا به فضای دیگر جریان پیدا کند و خطوط بین فضای داخلی و خارجی را تار کند.


بهره برداری الکترونیکی مناسب

سیستم سقف متحرک با یک سیستم پیشرفته حرکتی ساخته شده اند که امکان کار فقط با کلیک یک دکمه را دارند. سیستم های کنترل حرکتی سقف اتوماتیک با مهندسی عالی و با کیفیت بالا طراحی شده اند.


عوامل موثر بر قیمت سقف متحرک اتوماتیک

پوشش به کار رفته روی سازه های سقف متحرک از عوامل مهم در تعیین قیمت این نوع سقف ها می باشد همچنین قیمت موتورهای به کار رفته در سقف های متحرک بر قیمت آن ها تاثیرگذار است بجز موارد ذکر شده مواردی مانند پیچ و مهره و یراقالات و اتصالات به کار رفته در آن ها و نوع سازه می تواند بر قیمت سقف های اتوماتیک متحرک تاثیرگذار باشد.


انواع سقف متحرک اتوماتیک

سقف متحرک پارچه ای

سقف متحرک شیشه ای

این نوع سقف های متحرک شیشه ای از پلی کربنات ساخته می شوند که استحکام بالایی دارند و به دلیل زیبایی و شفافیت از طرفداران زیادی برخوردار هستند این نوع از سقف های متحرک برخلاف ظاهر شیشه ای خود بسیار مقاوم بوده و دارای امنیت بالایی هستند و در مکان هایی از جمله رستوران های مدرن و مجتمع های تجاری کاربرد دارند.


نکات خرید سقف متحرک اتوماتیک

اولین نکته ای که در هنگام خرید باید به آن دقت کرد طرح سقف می باشد اینکه سقف متحرک برای چه مکانی قرار است استفاده شود و یا شرایط آب و هوایی منطقه چگونه است آیا در اغلب اوقات هوا ابری است و یا آفتابی ، یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه داشت نوع پارچه و طرح و رنگ های مختلف سقف متحرک اتوماتیک می باشد بجز ظاهر که از اهمیت زیادی برخوردار است نوع پارچه باید متناسب با شرایط آب و هوایی به درستی انتخاب شوند در شهرهایی که در مناطق گرم هستند معمولا از پارچه های مقاوم در برابر نور خورشید استفاده می شود این پارچه ها اشعه یو وی را عبور نمی دهند و همچنین، به مرور زمان، دچار پوسیدگی یا رنگ پریدگی نمی شوند و یا در مناطقی که دارای آب و هوای سرد و بارانی هستند از پارچه های ضد آب استفاده می شود این پارچه ها در مقابل باد و باران مقاوم هستند و دچار پوسیدگی نمی شوند.

شزکت تهران در آسیا طیف گسترده ای از سیستم های سقف متحرک اتوماتیک داخلی را فراهم می کند که امکان پوشش مناطق بزرگ پاسیو یا تراس اما با این مزیت را دارد که می تواند سقف را در هوای مناسب جمع کند.