شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

درب اتوماتیک شیشه ایی برقی و روش های تعمیر آن

@title

درب اتوماتیک برقی شیشه ای انواع مختلفی دارد و امروزه به طور گسترده در دنیا استفاده می شود. در این مطلب در مورد درب اتوماتیک شیشه ای، قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای توضیح می دهیم.

مزایا و معایب درب اتوماتیک شیشه ای برقی

درب اتوماتیک شیشه ای چندین مزیت دارند که آنها را برای انتخاب مجتمع های آپارتمانی ، فروشگاه ها و مشاغل دیگر ، گاراژها و حتی خانه های هوشمند انتخاب مناسبی می کند. در اینجا به برخی از مزایای درب اتوماتیک شیشه ای می پردازیم.

انواع سبک ها - درب های اتوماتیک شیشه ای انواع مختلفی از سبک ها شامل: درب های گردان، کشویی ، تاشو ، تلسکوپی و لولایی را شامل می شوند. این درب ها همچنین می توانند از طیف گسترده ای از مواد مانند فلز یا شیشه با قاب چوب ، آلومینیوم ، استیل ضد زنگ یا با فولاد گالوانیزه ساخته شوند. با ارائه انواع درب اتوماتیک شیشه ای با سبک های مختلف می توانید تقریباً با هر سبک ساختمانی یا هر نوع دکوراسیون متناسب باشید.

راحتی و دسترسی آسان- درب اتوماتیک شیشه ای همچنین دسترسی راحت تر افراد مسن و کسانی که در حال حمل بسته های سنگین و یا کودکان هستند را فراهم می کند. این یکی از دلایلی است که بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی ، مغازه ها و بیمارستان ها از درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می کنند.

ایمنی و امنیت- درب های اتوماتیک شیشه ای همچنین می تواند معیارهای ایمنی را ارائه دهند. از آنجا که این درب ها به ویژگی های ایمنی مجهز شده اند تا مانع از بسته شدن افراد در حال حرکت آهسته شوند ، به افراد اجازه می دهند بدون نگرانی از بسته شدن درب ها از آن عبور کنند.

ذخیره انرژی-درب های اتوماتیک شیشه ای به طور ویژه ای در کاهش مصرف انرژی موثر بوده و هزینه ها را کاهش می دهد. این نوع درب ها از ورود گرد و غبار به محیط نیز جلوگیری می کنند.

کنترل بهداشت: برا مکان هایی مانند بیمارستان ها و کارخانه های مواد غذایی که رعایت بهداشت ضروری است استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای مهم است.

کاهش آلودگی صوتی- باز و بسته کردن درب های معمولی باعث ایجاد سر و صدا می شود اما درب های اتوماتیک این مشکل را ندارند.

معایب درب برقی اتوماتیک شیشه ای:

در حالی که درب های اتوماتیک شیشه ای دارای برخی از مزایای مفید هستند ، آنها دارای معایب کمی نیز هستند. این معایب عبارتند از:

نصب و راه اندازی- نصب درب اتوماتیک به اندازه ای که به نظر می رسد ساده نیست. برای اطمینان از نصب صحیح و عملکرد صحیح آن ، به یک نصاب حرفه ای احتیاج دارید.

قیمت- درب اتوماتیک شیشه ای نسبت به درب های استاندارد گران تر هستند ، اما وقتی تمام مزایا را در نظر بگیرید ممکن است هزینه آن ارزش داشته باشد. این درب ها همچنین به تعمیر و نگهداری بیشتری نیاز دارند که به هزینه این درب ها می افزاید.

تمیز کردن دشوار است. تمیز کردن درب های اتوماتیک نسبت به درب های استاندارد سخت تر است ، که ممکن است باعث شود آنها برای استفاده در بعضی از خانه ها مناسب نباشند.

درب اتوماتیک شیشه ای با برق کار می کند و در صورت قطع شدن برق کار نمی کند.


کاربرد های درب اتوماتیک شیشه ای

تحقیقات نشان می دهد که مصرف کنندگان ارزش بالایی را بر روی درب های اتوماتیک قرار می دهند و تقریبا 99٪ از آنها اولویت درب های اتوماتیک شیشه ای را نسبت به درب های دستی بیان می کنند. با توجه به نظرسنجی ها از مصرف کننده ها مهمترین مکان هایی که باید درب اتوماتیک داشته باشند عبارتند از:

بیمارستان ها

فرودگاه ها

هتل ها

مراکز خرید

فروشگاه ها


انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای

ابتدا نوع کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای را مشخص کنید. ( بیمارستان، مغازه و ...)

مقدار ترافیک روزانه را تعیین کنید.

چقدر می خواهید برای درب اتوماتیک شیشه ای هزینه کنید؟

موتور درب اتوماتیک شیشه ای را انتخاب کنید.

بعد از مشخص کردن این 4 مورد درب اتوماتیک شیشه ای مورد نیاز خود را انتخاب کنید.


اجزای درب اتوماتیک شیشه ایی برقی

درب برقی شامل قسمت های زیر است:

کتیبه: درب برقی شیشه ای دارای ارتفاع استاندارد است، در صورتی که مشتری ارتفاع بالاتری را بخواهد از کتیبه درب برقی شیشه ای باید استفاده کند.

دهنه درب برقی شیشه ای: دهنه درب برقی شیشه ای در واقع همان قسمتی است که موتور قرار می گیرد.

چشم الکترونیکی: چشم الکترونیکی مهم ترین جزء درب برقی شیشه ای است و با دقت بالا باید انتخاب شود. این قطعه برای تشخیص افراد و انتقال سیگنال به موتور برای باز شدن به کار می رود.

شیشه: شیشه درب برقی معمولا سکوریت ده میل است و در طرح ها و رنگ های مختلف قابل سفارش است.

فریم درب برقی شیشه ای: فریم برای نگهداری شیشه درب برقی استفاده می شود و علاوه بر این زیبایی خاصی به درب می بخشد. فریم ها در جنس ها و رنگ های مختلف قابل سفارش هستند. فریم ها در اندازه ها و ابعاد مختلفی تولید می شوند و قیمت فریم ها باتوجه به کیفیت و جنس آن ها متفاوت است.

ریل: ریل درب برقی شیشه ای برای حرکت غلتک ها کاربرد دارند. ریل و سایر تجهیزات داخل فضایی به نام کاور در بالای درب قرار می گیرند.

سنسور: حسگر با توجه به نوعی که دارند کمیت فیزیکی را به الکتریکی تبدبل کرده و رفت و آمد را کنترل می کند.

کلید شستی: برای مکان هایی که لازم است درب برقی شیشه ای از یک سو باز شود از کلید شستی استفاده می شود.

باطری پشتیبان و استابلایزر:در صورت قطعی یا نوسانات برق از این قطعات استفاده می شود.

کنترل باکس: قسمت اصلی فرمان درب برقی شیشه ای است.

کنترل پنل: کنترل پنل صفحه بازرسی است که می تواند به سه حالت دیجیتال، سوئیچی یا آنالوگ باشد.

مادول: کلیه تجهیزات اصلی درب برقی شیشه ای بر روی آن قرار دارد.

غلتک: درب برقی شیشه ای برای حرکت روی ریل به غلتک نیاز دارد.

اپراتور درب برقی شیشه ای: مجموعه ای از دستگاه های کنترل است که درب را باز و بسته می کند. این قسمت شامل اجزایی مانند موتور دنده و کنترل کننده درب است.

بررسی و ویژگی های درب برقی شیشه ای تهران در آسیا:

پروفیل ریل با استقامت

شیشه ها افتادگی پیدا نمی کنند.

غلتک های با دوام

بی صدا

زیبایی

نکاتی در مورد خرید درب برقی شیشه ای:

ابتدا محلی را که برای نصب درب برقی شیشه ای مورد نظرتان است بررسی کنید. با توجه به نوع مکان و کاربرد درب نوع درب برقی شیشه ای را انتخاب کنید.

میزان ترافیک رفت و آمد افراد از دیگر عوامل مهم می باشد. اگر در مکانی مانند بانک تردد زیاد باشد باید از درب برقی با سنسور و ایمنی بالاتر استفاده شود.

به زیبایی ظاهری درب توجه کنید.

قیمت درب برقی شیشه ای از مهمترین عوامل موثر در انتخاب می باشد.

میزانی که در نظر دارید درب باز شود را مورد توجه قرار دهید. با مشخص کردن میزان عرض درب می توانید نوع درب برقی شیشه ای را انتخاب کنید.


قیمت درب اتوماتیک شیشه ای چقدر است؟

برای دریافت لیست قیمت انواع درب اتوماتیک شیشه ای با ما تماس بگیرید.

چه عواملی بر قیمت درب اتوماتیک شیشه ای تاثیرگذار است؟

نوع درب اتوماتیک شیشه ای: درب های اتوماتیک در انواع مختلف کشویی، گردان، لولایی و ... تولید می شوند و از فاکتورهای مهم در قیمت درب اتوماتیک شیشه ای است.

از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت درب اتوماتیک شیشه ای نوع اپراتور آن می باشد.

فریم از دیگر عوامل مهم می باشد. بسته به این که درب فریم دارد یا نه و نوع و جنس آن بر قیمت درب تاثیر گذار است.

نوع و رنگ شیشه

برای محاسبه قیمت درب اتوماتیک شیشه ای به این نکات توجه کنید:

اطلاعات را درست وارد کنید.

ابعاد محل را درست وارد کنید.

در انتخاب نوع درب دقت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای با ما تماس بگیرید. کارشناسان مجرب تهران در آسیا شما را برای خرید و انتخاب درب راهنمایی می کنند.


تعمیرات درب برقی شیشه ای

درب برقی شیشه ای معمولاً به عنوان اصلی ترین دسترسی به ساختمانها مورد استفاده قرار می گیرند و برای حفظ عملکرد صحیح به تعمیرات و سرویس های حرفه ای نیاز دارند. درب اتوماتیک شیشه ای از قطعات زیادی ساخته شده اند که برای حفظ کارایی مناسب به تعمیر و نگهداری مناسب نیاز دارند. تعمیرات درب برقی شیشه ای می تواند تعویض شیشه، تعمیر موتور یا چشمی و بسیاری موارد دیگر باشد.

تکنسین های باتجربه ما می توانند در طی چند ساعت برای تشخیص ، آزمایش و تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای با موضوعاتی از پانل های شیشه ای ترک خورده گرفته تا اشکال در مکانیسم های باز کردن، در محل باشند.

تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای بدون واسطه:

تعمیر درب های اتوماتیک شیشه ای به مهارت های خاصی نیاز دارد و کار تخصصی می باشد.تهران در آسیا تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای را بدون واسطه توسط تعمیرکاران با تجربه خود انجام می دهد.

تعمیرات متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای:

درب اتوماتیک شیشه ای از قطعات و متعلقات مختلفی ساخته شده است و در عملکرد درست درب اتوماتیک تاثیر بسزایی دارد. با گذشت زمان و استفاده مداوم این متعلقات دچار خرابی می شوند و باید تعویض و یا تعمیر شوند.

اگر درب را از تهران در آسیا خریداری کرده اید متعلقات درب اتوماتیک شیشه ای دارای خدمات پس از فروش می باشد و برای تعمیر متعلقات درب اتوماتیک خود با ما تماس بگیرید. کارشناسان متخصص خدمات تعمیر و تعویض متعلقات درب را انجام می دهند.

تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای در قسمت کنترل باکس:

کنترل باکس حرکت درب اتوماتیک را کنترل می کند و از مهمترین قسمت های درب اتوماتیک شیشه ای می باشد.تعمیر کنترل باکس درب اتوماتیک باید با دقت بالایی انجام شود و بعد از تعمیر برنامه آن پاک می شود و دوباره باید تنظیم شود.

تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای در قسمت موتور:

موتور مهمترین قسمت درب اتوماتیک شیشه ای می باشد و باید توسط تعمیرکاران مجرب انجام شود.

تعمیرات در قسمت ریل و کاور:

ریل و کاور درب اتوماتیک بعد از سال ها استفاده دچار فرسودگی و سایش می شوند و باید تعویض شوند.

تعمیرات در قسمت ریموت کنترل درب:

ریموت برای کنترل درب از راه دور کاربرد دارد و در صورت خرابی توسط کارشناسان مجرب تعمیر و تنظیم می شود.

در تعمیرات درب اتوماتیک شیشه ای چه خدماتی انجام می شود؟

تهران در آسیا خدمات پس از فروش درب های اتوماتیک را که شامل تامین و تعمیر قطعات، تعویض درب و تعمیر درب می باشد را به مشتریان خود ارائه می دهد.همچنین کارشناسان ماهر و مجرب خود را برای تعمیر و ارائه خدمات به محل مورد نظر می فرستد.

چک کردن و عیب یابی مرحله به مرحله درب اتوماتیک شیشه ای:

با استفاده نامناسب و طولانی مدت از درب برقی شیشه ای ممکن است دچار اشکالاتی شود که می توانید با ما تماس بگیرید و از تعمیرکاران تهران در آسیا کمک بگیرید. قبل از درخواست تعمیرکار به این نکات توجه کنید:

چک کنید سوئیچ قدرت روی اتوماتیک تنظیم شده است.

از سالم بودن باطری مطمعن شوید.

درب را ریستارت کنید.

از روشن بودن حسگرها اطمینان حاصل کنید.

از سالم بودن ریموت کنترل مطمعن شوید.

چک کردن دستگاه مرکزی درب

بررسی جک بازویی درب اتوماتیک

بررسی چشمی درب