شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

تلفن:

اطلاعاتی در مورد درب کرکره ای اتوماتیک

@title

درب کرکره ای اتوماتیک از نوارهای عایق بهم پیوسته از جنس آلومینیوم دو لایه ساخته شده است. درب کرکره ای اتوماتیک نه تنها در هنگام نصب عالی به نظر می رسند بلکه به عنوان بازدارنده ای عمل می کنند که محافظت بیشتری در برابر مزاحمت های احتمالی انجام می دهد.

در این مقاله از سایت تهران در آسیا درباره درب کرکره ای اتوماتیک توضیح دادیم همراه ما باشید.


اطلاعاتی در مورد درب کرکره ای اتوماتیک

درب کرکره ای اتوماتیک از نوارهای عایق بهم پیوسته از جنس آلومینیوم دو لایه ساخته شده است. درب کرکره ای اتوماتیک نه تنها در هنگام نصب عالی به نظر می رسند بلکه به عنوان بازدارنده ای عمل می کنند که محافظت بیشتری در برابر مزاحمت های احتمالی انجام می دهد.


نحوه عملکرد درب کرکره ای اتوماتیک چگونه است؟

درب های کرکره ای اتوماتیک با غلت زدن به سمت بالا و پایین، اسلات ها را به داخل یک جعبه کوچک در بالای درب قرار می دهد. به طور معمول جعبه ای را در داخل درب نصب خواهیم کرد و به آن یک فیکس داخلی گفته می شود که سایر اصلاحات نیز می توانند حاصل شوند اما این امن ترین راه است.


راهنمای خرید درب کرکره ای اتوماتیک

جهت در نظر گرفتن بهترین راه برای تأمین و انتخاب یک کرکره مناسب ، مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. در مرحله اول شما باید حداکثر سطح امنیتی در شرایط خاص را در نظر بگیرید. مواردی از جمله روشنایی خیابان ، فاصله خانه شما از همسایگان ، نوع محله ای که در آن زندگی می کنید را در نظر بگیرید و یا اگر می خواهید پنجره ها را به طور دائم برای تهویه در بعضی از مناطق از جمله: توالت ، حمام یا آشپزخانه باز بگذارید ، همه این موارد در هنگام تصمیم گیری برای انتخاب یک درب کرکره ای اتوماتیک مهم هستند.

درب کرکره ای اتوماتیک بهترین راه حل برای تأمین امنیت و محافظت از دنیای خارج است. این کرکره های اتوماتیک برای درب های خارجی در اطراف خانه شما مناسب هستند و لایه ای دیگر از محافظت را در اختیار شما قرار می دهند.

این درب ها می تواند سطح خوبی از محافظت در برابر گرما در تابستان ، سرما در زمستان ، سر و صدا در صورتی که در یک جاده شلوغ هستید ، باشد و اگر شما به مکانی تاریک برای خوابیدن نیاز دارید ، این نوع درب ها بسیار مناسب برای محدود کردن نور هستند. درب کرکره ای اتوماتیک را می توان به راحتی بر روی اکثر پنجره ها نصب کرد و به صورت دستی یا از راه دور قابل کنترل هستند. یکی دیگر از دلایل نصب این کرکره ها ، محافظت بیشتر از پنجره ها در برابر آتش سوزی می باشد. درب کرکره ای اتوماتیک به عنوان یک محصول امنیتی در نظر گرفته نمی شوند اما در صورت نصب صحیح ، سطح قابل توجهی از محافظت را ارائه می دهند.


مزایای استفاده از درب کرکره ای اتوماتیک


محافظت در برابر عناصر

دهانه های درب می توانند یک آهنربای عالی برای تگرگ ، باران و باد شدید باشند. درب کرکره ای اتوماتیک از درهای شیشه ای و هر دری که مستعد آسیب باشد ، محافظت می کنند.

در صورت نیاز به محافظت سریع، کرکره های اتوماتیک به راحتی قابل چرخش هستند. درهای شما کاملاً توسط درب های کرکره ما محافظت می شود و در تعمیرات صرفه جویی زیادی را می توانید انجام دهید. علاوه بر محافظت در برابر باران و تگرگ ، درب های کرکره ای نیز از آفتاب سخت تابستان محافظت می کنند.

درهای شیشه ای با تابش آفتاب و گرم شدن هوا در تابستان بسیار گرم می شوند. درب های کرکره ای بخش اعظم این گرما را به معنای زندگی راحت تر در ماه های گرم ، مسدود می کنند.


محافظت از مزاحمان

بسیاری از خانه های مدرن دارای درهای شیشه ای بزرگی هستند که به مناطق سرگرم کننده حیاط خلوت منتهی می شوند. این درهای شیشه ای بزرگ راهی مناسب برای افراد متجاوز در منزل است تا بتوانند به خانه شما دسترسی آسان داشته باشند. این مناطق را آسیب پذیر نگذارید ، درب کرکره ای اتوماتیک راهی عالی برای محافظت از خانه شما هستند. بسیاری از سارق ها درب های کرکره ای را به عنوان یک عامل بازدارنده مشاهده می کنند ، باز کردن آنها بسیار سخت است.

درب های کرکره ای اتوماتیک همچنین اگر در طولانی مدت از خانه خود دور باشید ، آرامش خاطر شما را فراهم می کنند. به عنوان مثال، در هنگام گذراندن وقت خود وقتی به تعطیلات می روید خانه خود را با امنیت رها کنید و بدانید که از خانه و وسایل شما محافظت می شود.

پیشنهاد مطالعه : درب آنتی باکتریال 


انواع تیغه ی کرکره های اتوماتیک

تیغه ی کرکره ی اتوماتیک در طرح ها و انواع مختلفی از جمله: اکسترود، شفاف، قوس دار، فوم دار، صنعتی، رول گیتر، تخت و… با کیفیت و اشکال مختلف در ابعاد مختلف در بازار موجود می باشد. تیغه درب کرکره ای اتوماتیک به دلیل تنوع زیاد در طرح و رنگ های خود بسیار مورد توجه قرار گرفته است زیرا با توجه به تنوع گسترده آن ها می توان با هر درب و نمای ساختمانی ترکیب شود و ظاهری زیبا به وجود آورند.


جنس تیغه درب کرکره ای اتوماتیک

جنس تیغه های درب کرکره ای اتوماتیک از گالوانیزه، آلومینیوم، فولاد و پلی کربنات می باشد. برای انتخاب درب کرکره ای اتوماتیک بجز جنس و ابعاد تیغه کرکره باید به موتور این نوع درب ها دقت بسیاری کرد در صورت انتخاب درست بین این موارد علاوه بر افزایش طول عمر این نوع درب ها به حرکت آسان و بی صدا بودن درب ها کمک می شود.


تیغه کرکره ای آلومینیوم

تصادفی نیست که ما در خیابانهای مسکونی و تجاری شاهد تولید محصولات کرکره ای بیشتر و بیشتری هستیم. افزایش تقاضا برای این محصولات قوی ، انعطاف پذیر و بادوام به دلیل لایه اضافی از حفاظت و ایمنی است که امروزه ضروری است.

هنگامی که صحبت از راه حل های کرکره ای سبک می شود ، غیرممکن است که از کرکره های آلومینیومی به خوبی ساخته شده و سبک وزن استفاده نکنید. این کرکره ها سد فیزیکی و مانع بصری مورد نظر را فراهم می آورند که به صاحب فروشگاه های خرده فروشی ، صاحب مشاغل تجاری و صاحب خانه مسکونی آرامش خاطر و محافظت دهند. این درب کرکره ای اتوماتیک یک روش مقرون به صرفه برای محافظت از کسانی است که شما دوستشان دارید و از اموالی که می خواهید محافظت کنید. زیبایی آلومینیوم کاملاً واضح و آشکار نیست ، اما امنیت برجسته ای را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

مانند همه کرکره های غلتکی ، این لایه دفاعی اضافی فضای زیادی را اشغال نمی کند. درب کرکره ای اتوماتیک می تواند به سمت بالا حرکت کند و به نمای فروشگاه شما اجازه دهد دقیقاً همان روشی که شما در نظر گرفته اید به نظر برسد. کارمندان اداره می توانند از آفتاب لذت ببرند و کارگران فروشگاه می توانند برای عموم آزاد و پذیرا باشند.

اگر تجارت یا فروشگاه دارای مارک مشخصی باشد ، صاحبان می توانند کرکره آلومینیومی را به یک گوهر تبلیغاتی تبدیل کنند. دیگر دغدغه بسته شدن مشاغل شما و ایجاد یک بیلبورد جذاب برای راه اندازی آن وجود ندارد. برای تجارت در منطقه با ترافیک بالا ، این ابزار بازاریابی معمولاً می تواند هزینه درب کرکره ای اتوماتیک را به صورت کوتاه پرداخت کند.

اگر تجارت شما در محلی است که خریداران روز و شب در خیابان هستند ، ممکن است بخواهید کرکره های با لعاب آلومینیومی را در نظر بگیرید.


تیغه کرکره ای فولادی

برای تمام امنیتی که تجارت شما به آن احتیاج دارد ، کرکره های فولادی امنیتی سنگین را در نظر می گیرند. ساخته شده از فولاد سنج سنگین ، این کرکره ها جزء اصلی امنیت هستند. هنگامی که می خواهید برای روز یا مدت طولانی تجارت خود را تعطیل کنید ، این نوع درب کرکره ای اتوماتیک به هیچ کس حتی سارقین اجازه حس کنجکاوی نمی دهد.

این کرکره های فولادی در مناطقی که میزان ارتکاب جرم بالا می رود و جایی که ظاهر نگرانی اصلی محسوب نمی شود محبوب ترین هستند. بسیاری از مغازه ها و پارکینگ های کوچک این محافظ امنیتی را برای محافظت از تجهیزات ضروری و با ارزش خود انتخاب می کنند. اگر می خواهید هرگز سرقت نشود این سرمایه گذاری در امنیت کسب و کار شما سودهای بزرگی را پرداخت می کند.

ساخت آن ها به طرز شگفت انگیزی کارآمد و جمع و جور است. برای افزایش امنیت ، از امروز خرید کرکره مناسب را شروع کنید.

درب کرکره ای اتوماتیک ما به راحتی با طراحی خانه های شما مطابقت دارند. با انتخاب رنگ های مختلف ، همیشه یک طرح که دوست دارید وجود دارد. درب کرکره ای اتوماتیک برای پنجره های بزرگ و درهای کشویی مناسب است. با طیف گسترده ای از رنگ ها ، مشکلی در یافتن ترکیب رنگ متناسب با نیاز خود نخواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر ، همین امروز با ما تماس بگیرید.