شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

تلفن:

درب شیشه ای اتوماتیک

@title

در این مقاله از سایت تهران در آسیا درباره درب اتوماتیک شیشه ای توضیح دادیم همراه ما باشید.

درب شیشه ای اتوماتیک به دربی گفته می شود که از جنس شیشه و با استفاده از چشمی های حساس به حرکت یا نور و یا ریموت کنترل های الکترونیکی از راه دور باز و بسته شوند.


اجزا درب اتوماتیک 

• فریم، شیشه، اپراتور می باشد.

• فریم شامل آلومنیوم ،آلومنیوم آنادایز کاری شده یا استیل کاری شده

• شیشه از جنس شیشه سکوریت نشکن شفاف ،دودی ، برنز ،شیشه ساتینا،شیشه کلییر.

• امکان انجام سند بلاست بر روی شیشه جهت تبلیغات و نمایش لوگو یا مات کردن شیشه.

• اپراتور درب اتوماتیک به دو دسته اتوماتیک و دستی که اپراتور دستی تقسیم بندی می شود.


انواع درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو

• درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

• درب اتوماتیک شیشه ای منحنی

• درب اتوماتیک شیشه ای زاویه ای

((مزایای درب شیشه ای زاویه ای؛جلوگیری از ورود هوا با دو درب سیستم کنترل انجام میشود،کلید کنترل میشود و دارای سیستم کنترل تصویری است.اتوماسیون ساختمان : اتصال ترکیب سیستم موجود، قفل فوری: با فشار دادن یک دکمه درب دیگر باز نخواهد شد، درب امنتی با میزان مقاومت معین wk2+wk3))

درب اتوماتیک شیشه ای گردان

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک قیمت فروش انواع درب شیشه ای در تهران به عواملی از جمله نوع فریم مورد استفاده، یراق آلات، نوع شیشه و... دارد. در واقع شما می توانید در این زمینه با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید و پس از بررسی، از قمیت دقیق مطلع شوید. در شهر تهران نیز برای محاسبه دقیق قیمت درب اتوماتیک موارد زیر را درنظر می¬گیرند:ابعاد محل نصب درب، اپراتور، حمل، نصب، مالیات بر ارزش افزوده، قفل و باتری و...بنابراین طبق موارد گفته شده، قیمت ها متفاوت و دارای نوسان هستند.بسیاری از مشتریان به دلیل هزینه¬ی بالای درب اتوماتیک به درب شیشه ای اتوماتیک دست دوم مراجعه می کنند چون قیمت درب اتوماتیک شیشه ای دست دوم، %20 تا 30% کمتر از قیمت درب اتوماتیک نو می باشد. عواملی چون عرض دهنه ها، کارکرد و عمر موتور و ... بر قیمت درب اتوماتیک دست دوم موثر است. در واقع عمده مصرف درب اتوماتیک دست دوم در مکان های استیجاری و نقاطی است که شخص بلند مدت در آن اقامت نداشته و ارزش سرمایه گذاری طولانی مدت ندارد.مزایای استفاده از درب شیشه ایصدای کمکنترل دسترسیاصطکاک پایین سازگاری درب با دکوراسیون های متفاوتجلوگیری از اتلاف انرژینصب و اجرای درب شیشه ای اتوماتیکنصب درب های اتوماتیک شیشه ای نیاز به تخصص در این زمینه دارد. لذا افراد ناآشنا و مبتدی توانایی انجام این کار را ندارند. نصب و راه اندازی موتور، ریل آلومینیومی، استاپلایزر و دیگر قسمت های درب اتوماتیک بسیار حساس و بدون آشنایی کامل با هر قسمت نمی توان کیفیت نصب انجام شده را تضمین نمود.

پس از نصب برای نوع باز و بسته شدن درب شیشه ای اتوماتیک موارد زیر را رعایت کنید:

 قبل از نصب ، درپوش سنسور را از عقب سنسور با پیچ گوشتی باز کنید و سنسور را تنظیم کنید.

 هنگام استفاده از قفل الکترومغناطیسی ، لطفاً پس از باز کردن قفل از دکمه تست استفاده کنید.

برای دریافت لیست درب شیشه ای اتوماتیک با کارشناسان ما تماس بگیرید، ما شما را در نصب و اجرای درب شیشه ای اتوماتیک و اطلاع از قیمت درب اتوماتیک شیشه ای در تهران و قیمت درب اتوماتیک شیشه ای مغازه راهنمایی می کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین درب اتوماتیک به این صفحه مراجعه کنید.