شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

تلفن:

درب سریع

@title

درب های سریع السیر

درب های سریع بازشو چه ویژگی ها و کاربردی هایی دارند؟ این درب ها برای ساختمان های صنعتی و تجاری ساخته شده اند. آن ها با سرعت بالایی باز و بسته می شوند و امنیت شما را تضمین می کنند.

درب های سریع بازشو در رنگ و اندازه های مختلفی تولید می شوند. آن ها به کسب و کار شما رونق می بخشند و بسیار کاربردی هستند. برای اینکه با درب های سریع بازشو بیشتر آشنا شوید، در ادامه درباره مزایا، ماهیت و نکات خرید درب های سریع بازشو صحبت می کنیم.


درب سریع اتوماتیک

درب سریع صنعتی همانطورکه از نامش پیداست، برای بسیاری از ساختمان های صنعتی و کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. ساختار درب سریع اتوماتیک با همه درب هایی که تا به حال دیده اید فرق دارد.برای اینکه با مزایای درب سریع آشنا شوید، در ادامه به مزایای آن اشاره می کنیم.

هر کسی دوست دارد با تجهیزات مختلفی همچون درب سریع بالارونده بهره وری در کارش را افزایش دهد. سرعت عمل در کار با استفاده از درب سریع تا حد زیادی افزایش پیدا می کند.

با افزایش سرعت در کار، کسب و کار شما هم رونق می گیرد و کار ها بهتر و سریع تر پیش می روند. به عنوان مثال با وجود درب های سریع السیر نیروی کار با سرعت بیشتری جا به جا می شود. شما می توانید به این شکل ساعت ها در کار خود صرفه جویی کنید.


درب سریع بالارونده

سرعت عمل بالای درب سریع بالارونده به افزایش امنیت کمک می کند. با این سرعتی که درب سریع اتوماتیک دارد، افراد غیر مجاز به ساختمان راه پیدا نمی کنند. در زمان خرید و انتخاب درب سریع صنعتی به مواد اولیه آن توجه داشته باشید. هر چقدر مواد اولیه مقاوم تر و با کیفیت تر باشد، امنیت درب سریع بازشو هم افزایش پیدا می کند.


درب های سریع بازشو

یکی از نکاتی که در ساخت درب سریع در نظر گرفته شده است، ایمنی است. برای طراحی و ساخت درب ها سریع السیر از هیچ قطعه متحرکی استفاده نشده است. از همین رو خطر آسیب به شما از طرف درب سریع بالارونده بسیار کم است. درب سریع اتوماتیک می تواند امکان انتقال گاز های مضر از جایی به جای دیگر را کاهش دهد.

یکی از مزایایی که از آن بهره مند می شوید، جلوگیری از اتلاف انرژی است. در زمان ساخت درب سریع بازشو در 4 طرف آن عایق بندی صورت می گیرد. علاوه بر ساختار درب های سریع بازشو، سرعت بالا در باز و بسته شدن از اتلاف انرژی جلوگیری می کند. با استفاده از درب سریع می توانید هزینه های انرژی را کاهش دهید و هوای مطبوع داخل ساختمان را مطبوع نگه دارید.

در بسیاری از صنایع و کسب و کار ها حفظ سرما و دمای پایین اهمیت زیادی دارد. این دقیقا همان کاری است که درب سریع بالارونده انجام می دهد. درب سریع اتوماتیک از خارج شدن هوای سرد جلوگیری می کند. بسیاری از یخچال های صنعتی و فریزر ها با استفاده از درب سریع صنعتی بهتر کار می کنند.


درب سریع بازشو

یکی از نگرانی های صاحبان درب های سریع بازشو تعمیرات و نگهداری از آن است. از این بابت باید بگوییم که درب سریع به راحتی و در کمترین زمان ممکن تعمیر و سرویس می شود. تعمیرات راحت و سریع درب های سریع السیر از عقب افتادن کار ها جلوگیری می کند.

بسیاری از کسب و کار ها برای کنترل هوای داخل ساختمان از درب سریع اتوماتیک استفاده می کنند. درب سریع صنعتی می تواند از ورود ذرات آلوده موجود به داخل جلوگیری کند. با نصب درب سریع بازشو در محل های آلوده می توانید هوای را تمیز و بدون ذرات آلوده نگه دارید.

در زمان خرید درب های سریع بازشو، حتما این نکته را یادآور شوید که برای جلوگیری از ذرات آلوده از درب سریع استفاده خواهید کرد.


درب سریع صنعتی

درب سریع صنعتی نسل جدید درب های کرکره ای است. برای ساخت درب سریع صنعتی از موتور های قوی استفاده شده است. از همین رو سرعت بالایی در درب سریع صنعتی به چشم می خورد.

معمولا جهت حرکت درب سریع صنعتی عمودی و به سمت بالا/پایین است. در ساختمان های صنعتی و تجاری به وفور از درب سریع بازشو استفاده می شود. انواع درب سریع بازشو برای اهداف مختلفی مثل افزایش بهره وری ساخته شده اند. در مکان های پر تردد و اتاق های تمیز استفاده از درب سریع بازشو ضرورت دارد. برای انتخاب هر یک از انواع درب سریع بازشو باید ویژگی های ساختمان را در نظر داشته باشید.


نکات مهم درباره خرید درب های سریع السیر

گاهی انتخاب یک درب سریع بالارونده سخت می شود. برای خرید درب سریع اتوماتیک باید ویژگی های محل نصب و نیاز خود را ذکر کنید. در زمان خرید و انتخاب درب سریع صنعتی حتما فاکتور های زیر را در نظر داشته باشید.


ابعاد درب سریع بازشو

به یاد داشته باشید اندازه درب های سریع بازشو، باید دقیقا اندازه درگاه درب باشد. در زمان خرید درب سریع با دقت همه اندازه ها را بررسی کنید. در صورتی که ابعاد استاندارد درب سریع برای درگاه شما مناسب نبود، به سفارش اندازه دلخواه خود فکر کنید.


قیمت درب سریع

برای خرید درب سریع چقدر هزینه می کنید؟ هزینه خرید درب های سریع السیر شامل هزینه خرید، هزینه نگهداری و هزینه آموزش می شود. برای اینکه در این زمینه به خوبی عمل کنید، بودجه ای برای خرید درب های سریع السیر در نظر بگیرید. این بودجه بندی کار شما را برای خرید راحت می کند.


رنگ بندی درب های سریع السیر

رنگ بندی درب های سریع السیر متنوع است. با این رنگ بندی متنوع می توانید درب سریع بالارونده را با دیگر بخش های ساختمان هماهنگ کنید. برای رنگ بندی درب سریع بالارونده از رنگ های پودری مختلفی استفاده می شود. علاوه بر رنگ بندی به مواد اولیه درب سریع اتوماتیک هم توجه کنید. یک درب سریع اتوماتیک از موادی مثل آلومینیوم و فولاد ضد زنگ ساخته می شود.


دوام و طول عمر کافی درب سریع بالارونده

یکی از مهم ترین فاکتور ها در زمان خرید درب سریع بالارونده قابل اطمینان بودن آن است. همه ویژگی های شرکت تولید کننده و خود درب سریع اتوماتیک را در نظر بگیرید. این فاکتور ها می توانند شما را مطمئن کنند که درب سریع اتوماتیک برای شما مناسب خواهد بود.