شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

تلفن:

درب ریلی برقی برای پارکینگ و حیاط منزل

@title

در این مقاله از سایت تهران در آسیا درباره درب برقی ریلی پارکینگ توضیح دادیم همراه ما باشید.


درب برقی ریلی پارکینگ

درب برقی ریلی پارکینگ همواره یکی از بزرگترین معضلات و مشکلات و ناراحتی ها برای افرادی است که هرروز می خواهند این کار را انجام دهند تلخ ترین اتفاق برای آنها در فصل زمستان و زمانی که هوا بسیار کرده است اتفاق می‌افتد که باید درب پارکینگ را باز کنند خودروی خود را از پارکینگ خارج کرده و مجدداً درهای پارکینگ را ببندند و وارد ماشین خود شود درب های برقی حیاط یکی از تکنولوژی های جدید دنیا می باشد که برای منازل مسکونی بسیار مهم و قابل استفاده می باشد.درب های ریلی برای منازل مسکونی مناسب است. درب برقی ریلی پارکینگ به طور معمول بیشتر از 5/2 متر طول دارد به صورت افقی بر روی ریل حرکت می کنند و باز و بسته می شوند. از ریموت ها یا کنترلر های دستی یا کارت های هوشمندی که مجهز به سیستم اینترنت اشیا و سیستم های هوشمند می باشند و دیگر تجهیزات برای باز و بسته کردن درب های ریلی استفاده می شود.


انواع باز شدن درب برقی ریلی

• باز شدن به سمت چپ و راست

• بازشدن دو طرفه

• باز شدن با عرض ۱۱۰۰-۳۰۰۰میلی متر


مزایای درب ریلی اتوماتیک

• دارای سنسور حرکتی

• قابلیت تردد نامحدود

• جهت استفاده بر روی درب های عریض

• قابلیت نصب باطری ذخیره کننده برای کارکرد در زمان قطع برق

• داشتن حداقل صدا

• سرعت بالای درب

• مقاومت در برابر باد و طوفان


درب های ریلی برقی به دو دسته تقسیم می شوند:

درب ریلی تک لنگه: درب های ریلی تک لنگه به سمت چپ و راست باز می شوند و فضای کافی در اطراف در نیاز دارند

درب ریلی دولنگه: درب های دو لنگه برای ساختمان های حیاط دار مناسب اند و نیاز به فضای زیادی دارند

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره درب پارکینگ زیرسقفی به این صفحه مراجعه کنید.


بخش های اصلی درب اتوماتیک ریلی

• موتور و گیربکس

• مدار فرمان

• چراغ فلاشر

• چشمی ایمنی (فتوسل)

• رسیور و ریموت


قیمت درب برقی ریلی پارکینگ 

همانطور که می دانیم از مزایای درب کنترلی پارکینگی این است که محدودیت تردد ندارد. این نوع درب ها نیاز به تعویض ندارند، بنابراین از لحاظ قیمت مقرون به صرفه می باشند. اندازه درب و وزن درب ریلی بر قیمت آن تاثیر دارد یعنی هر چقدر درب سنگین تر و بزرگتر باشد قیمت بیشتری دارد. لازم به ذکر است نوع یراق آلات نیز در قیمت درب تاثیرگذار خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت های درب ریلی حیاطی با کارشناسان مربوطه در این زمینه تماس بگیرید.

نصب درب های ریلی حیاط برای نصب درب های ریلی موارد زیر نیاز است:موارد بسیار زیادی را باید در هنگام نصب درب های ریلی ه کنیم به دلیل اینکه این در قالب دارای جزئیات بسیار زیادی می باشند و توجه نکردن به اهمیت ندادن به یکی از همین جزئیات کوچک باعث می‌شود که نصب درب های ریلی به درستی انجام نشوند و این درب ها به جای آنکه راحتی را برای شما بیاورند شما را به دردسر می‌اندازند بنابراین با در ابتدا با دانستن و شناختن تمامی جزئیات نصب درب های ریلی به معرفی آنها می پردازیم.

یکی از مهم‌ترین مواردی که در نصب درب های ریلی بسیار اهمیت دارد توجه به چارچوب و ریل هایی است که در بالا و پایین آن چارچوب وجود دارد و این ویژگی ها باید دارای مقاومت بسیار زیادی باشند به دلیل اینکه درب های آهنی ریلی بسیار سنگین هستند و باید دارای موتور بسیار قوی باشند که این در پای سنگین را به راحتی بر روی ریلها برکت بدهد همچنین شما نیازمند قطعات آهنربایی فلش سورهایی که تشخیص می دهند.

ریموت های هر یک از ساکنین ساختمان را تشخیص داده و باعث باز و بسته شدن درب های ریلی می شوند.

درب ریلی برقی حیاط، احترام به همسایگان همانطور که در بالا اشاره شد یکی از مهم ترین دلایل استفاده از درب های ریلی آسایش امنیت و راحتی و همسایه هایی که در ساختمان ما زندگی می کنند می باشد علاوه بر این استفاده از درب های ریلی با توجه به سریع بودن آن و بی صدا بودن آن برای افرادی که در کنار منزل ما زندگی می‌کنند نیز بسیار آرامش بخش و لذت بخش می باشد.


درب ریلی در مراکز خرید

شاید بارها با این صحنه مواجه شده باشید که درب ورودی یک پاساژ یا مراکز خرید چه بسیار بزرگ هستند و کامیون هایی که حمل بار میکنند بسط دارند وارد آن جدا شوند با مشکلات بسیار زیادی مواجه می‌شوند که شخصی باید مامور این باشد که این درب های غول پیکر را باز و بسته بکند دربهای ریلی یکی از موارد استفاده از دربهای ریلی مراکز خرید می باشند که در طول روز ورود و خروج در آنها بسیار زیاد است و دیگر نیازی نیست که شخصی را مامورین بکنیم که این در پای بزرگ را باز و بسته کند. بنابراین در مراکز تجاری برای این خودروهای حمل بار و سنگین باید تدابیر ویزه ای اندیشیده شود که یکی از آن ها استفاده از درب های ریلی است که سریع باز و بسته شوند.

استفاده از درب برقی ریلی حتی در زمان قطعی برقاز مزایای دیگر درب ریلی برقی استفاده از آن حتی در زمان قطعی برق است. این یک مزیت مهم اینگونه درب‌ها برای ساکنین است.

دربهای ریلی دارای موتور هوشمندی می باشند که از تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا مجهز شده اند به گونه ای که در صورتی که برق ساختمان رفته باشد و ما بخواهیم وارد ساختمان و یا خارج از ساختمان شویم موتورها دارای یک رد کننده دستی می باشند که این رشد کننده دستی باعث می‌شود در هنگام قطعی برق ساختمان هیچ نگرانی برای شما وجود نداشته باشد و بتوانید به صورت عادی با ریموت خود را باز کنید و مجدداً آن را ببندیم بنابراین همانطور که گفته شد یکی دیگر از مزیت ها این در پایه ریلی استفاده از آنها حتی در هنگام نبود برق در ساختمان می باشد