شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

درب استیل

@title

همانطور که می دانیم درب ساختمان برای امنیت آن است. یکی از انواع این درب ها، درب استیل است. درب استیل ورودی از جنس آهن است که کروم روی آهن کشیده شده و در مقابل پوسیدگی مقاوم است. درب استیل مغازه ضد سرقت هستند و به راحتی تمیز می شوند و همچنین در برابر اشعه خورشید مقاوند و به راحتی تغییر رنگ نمی دهند و طول عمر بالایی دارند.

این خصوصیات سبب می شوند که طرفداران زیادی داشته باشد. مهمترین عامل در فرایند طراحی درب استیل میزان بودجه ساخت درب و نوع کاربری درب استیل و نمای کلی ساختمان یا دکوراسیون داخلی ساختمان تعیین کننده است.

درب استیل در انواع مختلفی ساخته می شود از جمله آن ها عبارتند از؛ درب استیل طلایی، درب استیل سیلور، درب ضد سرقت استیل، درب های استیل ورودی ساختمان، درب استیل ورودی مغازه و واحد تجاری، درب استیل پلاست، درب استیل گلاس.

در تولید درب استیل طلایی از استیل طلایی رنگ استفاده می شود که باعث جذابیت بیشتر می شود. قیمت درب های استیل طلایی از درب های ساده بیشتر است و در انواه و طرح های مختلف موجود هستند.

درب های استیل سیلور برای مجتمع ها مناسب هستند و استحکام و دوام بالایی دارند و از بهترین قفل ها برای آن استفاده شده است.

درب های ورودی ساختمان نیز بستگی به سلیقه ی شخص دارد. این نوع درب ها بسیار به صرفه هستند زیرا در دراز مدت نیاز به تعمیر و تعویض ندارند و کیفیت و مقاومت بالایی دارند.

درب های ضدسرقت استیل، از شاسی و دیواره آهنی و قفل های خیلی محکم تولید می شود. بنابراین دارای امنیت بالایی بوده و از نوع گران قیمت ترین درب های استیل می باشند. درب های ضد سرقت استیل با ساختار محکمی که دارند برای مغازه ها و واحد های تجاری بسیار مناسب هستند.

درب استیل پلاست دولایه ورق آهن ضد زنگ برای پشت و روی لنگه دارند. که در سه نوع تولید می گردند؛ ورق گالوانیزه روکشدار، ورق آهن رنگ شده و ورق آهن الکتروگالوانیزه. از مزایای این نوع درب استیل، استحکام زیاد، مقاوم در برابر حشرات موذی، باز و بسته شدن آرام، مقوم در برابر رطوبت، مانع انتقال سریع آتش به جاهای دیگر و... می باشد.

قیمت درب استیل

قیمت درب استیل تحت تاثیر مواردی از جمله تعداد لت های باز شو یا ثابت، مدل و کیفیت یراق آلات و اتصالات، نوع آیاژ استیل استفاده شد از نطر کیفیت و ضخامت، نوع و کیفیت شیشه و قطعات چوبی، ابعاد و شکل ظاهری می باشد. این نوع درب ها گرچه به دلیل استحکام و مقاومت بالایی که دارند پر هزینه می باشند، اما در دراز مدت کاملا اقتصادی هستند چون نیاز به هزینه بازسازی و نگهداری ندارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می بایست به کارشناسان مربوطه در این زمینه رجوع کنید.