شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

تلفن:

مشخصات فنی محصول

تعداد لنگه درب

تک لنگه/ دو لنگه/
@title
@title
@title
@title
@title

استفاده، نصب و راه اندازی این گونه درب ها بسیار ساده و راحت میباشد زیرا بر روی هر دربی که به صورت لولایی باز و بسته میشود و فضای مناسبی در پشت درب وجود دارد قابل نصب وراه اندازی است . موتور و بازوی این نوع درب ها میتواند بنا بر نیاز و شرایط در پایین یا بالای درب مورد نظر نصب گردد. فقط کافی است که سازه درب آماده باشد. این سیستم ها میتوانند بر روی درب های تک لنگه بازشو و یا دو لنگه بازشو به صورت لولایی مورد استفاده قرار گیرند .مانند: درب های مغازه ها و ..._فروشگاه ها_اتاق جلسات_اتاق عمل
سیستم های درب اتوماتیک لولایی:
این درب ها به دو صورت تک لنگه و دو لنگه باز و بسته میشوند . جک ها فضای خوبی را برای تردد وسایل نقلیه فراهم می سازد. درب های دو لنگه بیشترین استفاده را دارد و می توان گفت بیش از 80 درصد درب هایی که در کشور وجود دارد از این نوع می باشد. درب اتوماتیک دو لنگه در ساختمان های مسقف و یا حیاط دار استفاده می شود و به اندازه ی طول هر لنگه درب ,باید فضا داخلی آن را آزاد گذاشت تا جای خالی برای باز و بسته شدن درب محیا باشد .
درب اتوماتیک لولایی ایده ال برای:
درب های اتوماتیک لولایی روکار کاربرد عملی زیادی دارند. آن ها با حالت بسیار امنی بسته می شوند و به راحتی نصب می شوند. دربهای دستی موجود و فعلی بدون سختی و به سرعت قابلیت اتوماتیک شدن را دارند.
درب اتوماتیک لولایی – توکار
درب های اتوماتیک لولایی کاربرد عملی زیادی دارند. آن ها با حالت بسیار امنی بسته می شوند و به راحتی نصب می شوند. دربهای دستی موجود بدون سختی و به سرعت قابلیت اتوماتیک شدن را دارند. این گونه دربهای اتوماتیک لولایی باعث افزایش رفاه و آسایش شده و برای افراد ناتوان حرکتی دسترسی آسان را فراهم می سازند.

محصولات مرتبط

درب شیشه ای منحنی

تیغه آلومینیومی