شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

تلفن:

درب اتوماتیک بیمارستانی مناسب برای تمام مراکز درمانی

@title

درب اتوماتیک بیمارستانی در ورودی های اصلی بیمارستان ها و درمانگاه ها دسترسی آسان را برای همه از جمله افراد با تحرک محدود فراهم می کند و آنها امن هستند. دسترسی آسان و امنیت از الزامات جهانی برای ورود به بیمارستان ، درمانگاه یا ورود به خانه سالمندان است. برای جلوگیری از آسیب دیدگی ، درب اتوماتیک بیمارستانی مجهز به محافظ گیر هستند.

درب اتوماتیک بیمارستانی برای ایزوله کردن برخی از محیط های بیمارستان مانند اتاق های CCU و ICU ضروری می باشند. این درب ها متناسب برای بخش های رادیولوژی و آزمایشگاهی برای جلوگیری از پخش اشعه های خطرناک کاربرد دارند.

درب های اتوماتیک بیمارستانی می توانند بدون نیاز با تماس دست باز شوند و از این جهت ایمنی و بهداشت را برای بیماران، پرستاران، پزشکان و سایر کارکنان فراهم می کنند.

درب اتوماتیک بیمارستانی برای مکان هایی مانند اتاق های عمل و پرتودرمانی، جدا کردن بخش ها،محل عکسبرداری، ICU، CCU، سی تی اسکن ، بخش های عفونی و درب ورودی استفاده می شود.


عملکرد درب اتوماتیک بیمارستانی

درب اتوماتیک بیمارستانی برای بهبود حرکت و کنترل عفونت در ورودی ها ، جداسازی اتاق ها و دسترسی عمومی در لابی یک بیمارستان کمک می کند و به کارکنان بیمارستان اجازه می دهد تا سریع و به راحتی مخصوصاً در مواقع اضطراری، سالن ها و اتاق ها را چک کنند. فناوری های درب اتوماتیک بیمارستانی می تواند فناوری پیشرو در صنعت باشد که بیشترین تحرک را هم برای بیماران و هم برای کارکنان یک بیمارستان یا سایر مراکز درمانی امکان پذیر می کند. ما درب های اتوماتیک بیمارستان را به گونه ای تولید می کنیم تا بتوانیم برای هر نیاز به یک راه حل واقعی در دنیای واقعی دست پیدا کنیم.

درب اتوماتیک بیمارستانی برای ورودی، اتاقهای اضطراری، جداسازی سالن، اتاق عمل و اتاق های ICU / CCU استفاده می شود.

یک سیستم درب مؤثر در بیمارستان می تواند به معنای تمام اطمینان حاصل کند که از بیماران مراقبت های مناسب انجام می شود. درب اتوماتیک بیمارستانی به کارمندها برای جهت یابی سریع در راهروها و دسترسی سریع و آسان به بیماران به ویژه در صورت اضطراری کمک می کند.

در مورد بیمارستانها و سایر مراکز درمانی ، در طیف گسترده ای از سیستم های درب های چرخشی و کشویی ارائه می شود.

انواع درب اتوماتیک بیمارستانی مورد استفاده در بیمارستان

درب اتوماتیک کشویی

درب لولایی

درب های تاشو

درب های اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک گردان


درب اتوماتیک کشویی بیمارستانی: درب های کشویی تمام خودکار که برای اتاق های عمل و سایر مناطق که نیاز به کنترل عفونت دارند ، ایده آل هستند زیرا نیازی به لمس فیزیکی ندارند. این نوع درب ها دارای سنسورهای چشمی هستند که به طور اتوماتیک با نزدیک شدن باز و بسته می شوند و چون غیر لمسی هستند از انتقال میکروب جلوگیری می کنند.

در محیط های حساس بیمارستانی ، مراقبت بی خطر از بیمار نیاز به درب کشویی ICU دارد. به همین دلیل است که صنعت بهداشت و درمان برای بیمارستانهای خود و ICU از درب های اتوماتیک کشویی استفاده می کنند. با ویژگی های نوآورانه و عملکرد عالی ، آخرین نسل از درب های ICU برای هر نوع برنامه مراقبت های بهداشتی ایده آل است.

درب های اتوماتیک ICU بطور ماهرانه برای پاسخگویی به نیاز بیمارستانها ، ساختمانهای پزشکی و سایر مراکز درمانی طراحی شده است، جایی که دید بیمار و دسترسی آسان، انعطاف پذیری و بهداشت از بالاترین اهمیت برخوردار است. این درب ها به طور خاص برای بخش های مراقبت های ویژه و مراقبت های قلبی مهندسی شده اند ، اما همچنین برای آزمایشگاه ها ، مناطق در انتظار ، سوئیت های جراحی ، مناطق تصویربرداری تشخیصی ، مراکز داده و ثبت و سایر مناطق کلیدی بیمارستان شما ایده آل هستند.

تمام درب های ICU و CCU دارای پانل های شیشه ای گسترده برای نمای کامل و بدون مانع هستند ، حتی در صورت خاموش بودن درب ها.

سیستم های درب کشویی ما در پیکربندی های دو ، سه یا چهار پنل ارائه می شود. در هنگام جابجایی تختخواب یا تجهیزات بیمار ، همه پانل ها می توانند باز شوند و امکان چرخش را فراهم می کند.

درب اتوماتیک گردان بیمارستانی: سیستم درب های گردان به طور خاص برای پاسخگویی به نیاز بیماران برای خدمات درمانی طراحی شده است. از درب اتوماتیک گردان بیمارستانی با قطر بزرگ برای ورودي بیمارستان استفاده می شود .

درب اتوماتیک بیمارستانی تلسکوپی: درب تلسکوپی برای فضاهایی که دهانه درب کوچک است برای استفاده حداکثری از عرض درب استفاده می شود.

درب اتوماتیک بیمارستانی تاشو: درب اتوماتیک بیمارستانی آکاردئونی یا تاشو برای ICU و CCU بیمارستان استفاده می شود و به کارکنان بیمارستان برای جابه جایی راحت تجهیزات بیمارستانی کمک می کند.

درب بیمارستانی لولایی ICU:این درب ها به صورت تک و دو لنگه باز می شوند. درب های لولایی حرکت روان و سریع را برای پرستاران امکان پذیر می کنند. درب های لولایی به صورت لنگه های مساوی و غیر مساوی طبق نیاز تولید می شوند و انتقال بیماران را راحت تر می کند. درب اتوماتیک بیمارستانی لولایی برای ایجاد سیستم مطمعن دارای علامت T می باشند.


مزایای استفاده از درب اتوماتیک بیمارستانی

درب اتوماتیک این روزها توجه بسیاری را به خود جلب می کنند. شاید به این دلیل است که مردم به طور فزاینده از پیوند مستقیم خود با بیماری آگاه هستند . امروزه در بسیاری از مکان ها ، از جمله دفاتر ، رستوران ها و فروشگاه ها ، با ارائه ضدعفونی کننده دستی به کارمندان و همچنین مشتریان ، اقدام به انجام این کار کنند. در حالی که کنترل شیوع میکروبها در همه جا مهم است ، اما در یک مکان پزشکی بسیار مهم است. یک ساختمان پر از افراد بیمار و آسیب پذیر باید در هر زمان محافظت شود و عناصر طراحی مناسب می تواند کمک بزرگی باشد. به عنوان مثال ، درب های کشویی اتوماتیک راهی عالی برای ایمن نگه داشتن بیماران ، بازدید کنندگان و کارمندان است. در این جا به چند مورد از مهمترین مزایای درب های اتوماتیک بیمارستانی اشاره می کنیم:

بدون نیاز به لمس کردن

شاید بزرگترین مزیت درب های اتوماتیک برای بیمارستان این باشد که هیچ کس مجبور نیست هنگام ورود یا خارج شدن آنها را لمس کند. افراد سهواً میکروب ها را برای چرخاندن دستگیره یا کشیدن دسته درب انتقال می دهند سپس نفر بعدی که از آنجا عبور می کند همین کار را انجام می دهد و چرخه ادامه می یابد. میکروب ها روی درب های اتوماتیک به علت لمس نشدن انتشار پیدا نمی کنند و از این جهت استفاده از آن ها برای بیمارستان ها ضروری می باشد.

راحتی در استفاده

یکی دیگر از مزایای درب های اتوماتیک این است که می توانند بسیار گسترده ای باز شوند. بسیاری از افراد مختلف ممکن است بطور روزانه از یک مرکز پزشکی استفاده کنند ، از جمله افرادی که از دستگاه های کمکی استفاده می کنند. تجهیزات انتقال از اتاق به اتاق نیز به درب های گسترده ای نیاز دارند. درب های کشویی اتوماتیک ، ورود به ساختمان یا اتاق های داخل آن را برای هر کس ساده می کند و گسترده بودن آنها امکان تردد دو طرفه را فراهم می کند.

کنترل صدا

سر و صدا غالباً در بیمارستان می تواند مشکل ساز باشد و این نگران کننده است زیرا بسیاری از بیماران به استراحت نیاز دارند. درب های اتوماتیک بیمارستانی دارای سیستم کاهش صوتی بسیار خوبی هستند و کار بزرگی را برای مسدود کردن سر و صدای افرادی که در حال صحبت ، ماشین های عامل و یا هر چیز دیگری هستند ، ایجاد می کنند. نکته مهم دیگر این است که آنها به آرامی بسته می شوند و هرگز نمی توان آنها را محکم بست، که این امر به ایجاد فضایی آرام تر کمک می کند. با توجه به ویژگی های صوتی درب های اتوماتیک ، بیماران ، کارمندان و سایر افراد نیز می توانند اطمینان داشته باشند که مکالمات خصوصی آنها شنیده نمی شود.

تمام ساختمان های پزشکی باید اطمینان حاصل کنند که راحت ترین محیط را برای بیماران فراهم می کنند. با درب های اتوماتیک بیمارستانی، گسترش میکروب ها کاهش می یابد ، همه افراد می توانند راحت رفت و آمد کنند و سر و صدا کاهش می یابد.

کاهش مصرف انرژی

جلوگیری از پخش اشعه ایکس


نصب و فروش درب اتوماتیک بیمارستانی

برای نصب و فروش درب اتوماتیک بیمارستانی به نمایندگی مجاز و معتبر فروش درب اتوماتیک بیمارستانی مراجعه کنید. متخصصین تهران در آسیا نصب درب های اتوماتیک را به صورت حرفه ای انجام داده و خدماتی مانند بازرسی دوره ای را به شما ارائه می دهند.انتخاب یک برند معتبر قطعا در افزایش طول عمر و کارایی درب شما موثر خواهد بود .

تعمیر درب اتوماتیک بیمارستانی

با گذشت زمان و استفاده نامناسب از درب های اتوماتیک بیمارستانی فرسوده شده و نیاز به تعمیر دارند. تعمیر درب اتوماتیک به مهارت و تخصص نیاز دارد و برای تعمیر درب اتوماتیک بیمارستانی به نمایندگی های معتبر درب اتوماتیک مراجعه کنید.

تعمیر درب اتوماتیک بیمارستانی شامل چند قسمت می شود:تعمیر قطعات مکانیکی،موتور،منبع تغذیه،ریل و ....

هزینه تعمیر درب اتوماتیک به نوع خرابی درب و مدل درب اتوماتیک بیمارستانی بستگی دارد که توسط تعمیرکار قابل تخمین است. کیفیت قطعاتی که برای تعمیر درب اتوماتیک استفاده می شوند نیز در قیمت تعمیر درب اتوماتیک تاثیر گذار هستند.

برای تعمیر درب اتوماتیک بیمارستانی خود می توانید با واحد فنی ما تماس بگیرید. تعمیرکاران متخصص تهران در آسیا در کمترین زمان درب اتوماتیک شما را تعمیر می کنند.

چرا باید در مراکز بهداشتی از درب اتوماتیک بیمارستانی استفاده کنیم؟

  • بالابردن سطح بهداشتی
  • صرفه جویی در مصرف انرژی
  • سهولت در عبور و مرور
  • کاهش سر و صدا
  • زیبایی ظاهری محیط
  • افزایش ایمنی


شرکت تهران در آسیا با داشتن سال ها تجربه در ساخت انواع درب های اتوماتیک از جمله درب اتوماتیک بیمارستانی می تواند شما را کمک کند. کارشناسان متخصص ما شما را در انتخاب و خرید درب اتوماتیک راهنمایی می کنند.