شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

تلفن:

درب اتوماتیک بیمارستانی

@title

در این مقاله از سایت تهران در آسیا درباره درب اتوماتیک بیمارستانی توضیح دادیم همراه ما باشید.

همانطور که می دانیم روزانه در بیمارستان ها استفاده ی زیادی از درب ها دارند، بنابراین برای راحتی کار بهتر است که از درب های اتوماتیک استفاده شود. از درب اتوماتیک در بیمارستان در بخش های اتاق رادیوگرافی و عکس‌برداری، اتاق های عمل، اتاق های پرتودرمانی، اتاق های ICU/ CCU / RCU، آزمایشگاه های ویژه تجهیزات، اتاق های توانبخشی، اتاق های اورژانس، اتاق های بیمارستان عفونی و ... استفاده می شود.


انواع درب اتوماتیک بیمارستانی

• درب اتوماتیک شیشه ای چرخشی

• درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

• درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

• درب اتوماتیک لولایی

• درب بادبزنی بیمارستانی

• درب ضد حریق بیمارستانی

• درب سربی بیمارستانی

هر کدام از درب های اتوماتیک بیمارستانی ویژگی ها و کاربردهای مخصوص به خود را دارند. درب ها چرخشی برای ورودی مناسب است و برای سهولت در رفت و آمد مناسب است. همچنین این درب ها از تماس مستقیم با درب و دستگیره ها جلوگیری می کند و مانع از انتشار بیماری های واگیردار می شود.

درب های اتوماتیک کشویی به دلیل سنسورهای قوی ای که دارند به راحتی اجسام را تشخیص می دهند. جنس شیشه ای و فریم های ضد زنگ و همخوانی با شرایط داخلی و بهداشتی از مزایای دیگر این دربها است. بنابراین برای اتاق های عمل مناسب هستند.

درب های تلسکوپی علاوه بر اینکه نیازی به لمس فیزیکی ندارند، دهانه های بازشوی کوچکی دارند که باید حداکثر استفاده را از عرض دهانه بازشو نمایند. درب های لولایی به دلیل استفاده از فضای زیاد و درزگیرهای مناسب برای اتاق های ایزوله مناسب هستند. درب های بادبزنی برای مکان های پر رفت و آمد از جمله اتاق عمل است. علاوه بر آن در صورت بروز آتش سوزی، از گسترش آتش به سایر نواحی جلوگیری می کند و امکان فرار کردن سریعتر را فراهم می کند.

جنس درب های ضد حریق از فولاد و مواد داخل آن از پشم سنگ مخصوص است. این نوع درب ها از پشت درب دستگیره مخصوص برای ورود از بیرون به داخل ساختمان دارند و لاستیک درزگیر دور چهارچوب آن نسوز است که هنگام آتش سوزی منبسط شده و مانع عبور دود و ورود اکسیژن برای شعله ور شدن حریق می گردد.

قیمت درب بیمارستانی

قیمت درب های اتوماتیک بیمارستانی به عوامل مختلفی بستگی دارد. درب های بیمارستانی به دلیل سهولت استفاده، ظاهری جذاب و عمر بالا قیمت بالاتری نسبت به سایر درب ها دارند که سالیان سال بدون هیچ مشکلی قابل استفاده هستند. برای اطلاع از قیمت دقیق آن باید به کارشناسان مربوطه در این زمینه مراجعه نمایید.تهران در آسیا با فروش درب بیمارستانی با بهترین کیفیت شما را در خرید آن کمک می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شیشه بیمارستانی به این صفحه مراجعه کنید.


مزایای درب اتوماتیک بیمارستانی

•  حفظ امنیت

•  حفظ بهداشت

•  صرفه جویی در مصرف انرژی

درب داخلی بیمارستانی به علت قابل کنترل بودن از راه دور باعث حفظ ایمنی می شوند. همچنین به علت ساخته شدن از فلز، ضدباکتری بوده و از ورود آلودگی جلوگیری می کند. درب های بیمارستان اگر اتوماتیک نباشند انرژی زیادی به هدر می رود، بنابراین اتوماتیک بودن درب ها در کاهش انرژی نیز موثر است. بیمارستان مکانی است که افراد بیمار و حادثه دیده به آن مراجعه می کنند. افراد ممکن است ویروس های مختلفی در بدن خود داشته باشند یا به دلیل تصادفاتی که برایشان پیش آمده است، دارای انواع زخم، بریدگی، سوختگی و... باشند. این زخم ها منبع بسیاری از عفونت ها و آلودگی ها در بیمارستان است. درب های قدیمی دارای دستگیره هایی هستند که برای باز و بسته کردن درب، باید از آنها استفاده کرد و در واقع آنها را لمس کرد. ممکن است پیش از شما چندین فرد بیمار با میکروب ها یا ویروس های مختلف، دستگیره ی این درب را لمس کرده باشند. اگر نکات بهداشتی را به طور کامل انجام ندهید ، راحت تر از آنچه که فکر کنید، این ویروس ها و میکروب ها ممکن است از طریق دستگیره ی درب، به بدن شما منتقل شوند و شما را بیمار کنند.بنابراین این درب ها علاوه بر حفظ بهداشت، امنیت و صرفه جویی در انرژی را به دنبال دارد.