شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

تلفن:

مشخصات فنی محصول

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

تامین و تعمیر قطعات/ تعویض و تعمیر محصول/ حمل/ نصب/

گواهینامه

اتحادیه اروپا/

مدت زمان تعویض و تعمیر

5

روز
/

مدت زمان تامین قطعات و تعمیر

1

روز
/
@title

کشور تولیدکننده

ایتالیا/

سازه این گونه دربها می تواند به صورت پروانه ای (لولایی) – کشویی و یا زیر سقفی طراحی و نصب گردد که اکثر دربهای پارکینگ منازل به صورت لولایی می باشد که شخص می تواند بدون آنکه از اتومبیل خود پیاده شود با فشردن یک کلید بر روی ریموت قبل از نزدیک شدن به منزل خود درب پارکینگ را به صورت کامل باز نماید و پس از داخل شدن به منزل نیز با فشردن یک کلید بر روی ریموت درب را به صورت کامل بسته و یا قفل نماید.

جک درب پارکینگ

نصب جک پارکینگ تهران

نصب جک درب پارکینگ چه مزایایی دارد؟ جک پارکینگ بالای درب نصب می شود. این جک برای ایمنی بالاتر و رفت و آمد راحت تر طراحی شده است. نصب جک درب پارکینگ برای انواع ساختمان های مسکونی وتجاری مناسب است.

این جک با موتور ها و مدل های مختلف برای پارکینگ نصب می شود. استفاده از جک پارکینگ راحت و بی دردسر است. با نصب آن با دردسر های ورود و خروج پارکینگ خداحافظی خواهید کرد.

اگر می خواهید یکی از این جک ها داشته باشید، در ادامه به ماهیت، مزایا، مدل های مختلف، قیمت جک اتوماتیک پارکینگی و اقدامات پس از نصب جک درب پارکینگ اشاره می کنیم.


جک درب پارکینگ

برای آشنایی با جک اتوماتیک پارکینگی بهتر است ابتدا به تعریف و ماهیت آن بپردازیم. یک جک درب پارکینگ ارزان و با کیفیت روی درب پارکینگ نصب می شود.

برای کار کردن و نصب جک پارکینگ به برق نیاز است. با نصب جک پارکینگی بالای در، رساندن برق به آن آسان می شود. به طور کلی برای جک پارکینگ تهران به مشکل برنمی خورید؛ زیرا این کار آسان است. با این حال بهتر است از افراد با تجربه در زمینه نصب جک درب پارکینگ کمک بگیرید

در صورتی که جای کافی بالای درب نداشته باشید، نصب جک درب پارکینگ در قسمت کنار(درب) هم امکان پذیر است. محل نصب جک پارکینگ تهران به میزان فضای در اختیار شما و مدل جک درب پارکینگ بستگی دارد.

به یاد داشته باشید که در زمان خرید و نصب جک پارکینگ تهران به موتور آن توجه داشته باشید. موتور یک جک درب پارکینگ ارزان باید بی صدا یا حداقل کم صدا باشد.


نصب جک درب پارکینگ

پارکینگ یکی از بخش های مهم ساختمان است. در پارکینگ لوازم نقلیه و پر اهمیتی نگهداری می شود. این لوازم باید به خوبی محافظت شوند. برای اینکه رفت و آمد راحت شود و به خوبی از لوازم خود نگهداری کنید، باید تجهیزاتی مثل جک اتوماتیک پارکینگی را نصب کنید.

انواع ساختمان های تجاری، مسکونی و اداری به یک جک درب پارکینگ ارزان نیاز دارند. برای نصب جک پارکینگ باید روی سقف و وسط درب پارکینگ را در نظر بگیرید.

امکان نصب جک پارکینگی برای انواع پارکینگ با ارتفاع های مختلف امکان پذیر است. نصب جک درب پارکینگ یک راهکار عالی برای استفاده بهینه از فضا محسوب می شود.

اگر وسایل زیادی در پارکینگ داشته باشید، نصب جک درب پارکینگ هم ضروری می شود. برای اینکه با اهمیت نصب جک پارکینگ بیشتر آشنا شوید، در ادامه به مزایای آن اشاره می کنیم.


فضای زیاد برای ذخیره سازی با نصب جک پارکینگی

همانطور که اشاره کردیم لوازم زیادی در پارکینگ ذخیره می شوند. جک درب پارکینگ بالای درب نصب می شود. این محل نصب برای جک اتوماتیک پارکینگی امکانی فراهم می کند تا از دیوار یا زمین نهایت استفاده را داشته باشید.

این بخش های پارکینگ با وجود جک درب پارکینگ ارزان جای بیشتری به شما می دهند. همه به دنبال یک پارکینگ بزرگ تر و در عین حال مجهز تر هستند که با نصب جک پارکینگ تهران امکان پذیر خواهد بود.


عملکرد بی صدای جک درب پارکینگ

هیچ کس دوست ندارد در زمان رفت و آمد به پارکینگ سر و صدای زیادی بشنود. اگر اتاق ها یا سالن های پذیرایی در نزدیکی پارکینگ باشند، استفاده از تجهیزات بی صدا مثل جک اتوماتیک پارکینگی ضروری است. اکر به یک دستگاه بی صدا برای باز و بسته کردن درب نیاز دارید، نصب جک پارکینگ انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.


ایمنی با نصب جک پارکینگی

هیچ چیز در ساختمان و پارکینگ به اندازه ایمنی اهمیت ندارد. ایمنی پارکینگ باید توسط دستگاه های مختلفی همچون یک جک درب پارکینگ ارزان تضمین شود. جک های مدرن و با کیفیت در این راه به شما کمک می کنند. آن ها به صورت اتوماتیک و با ریموت قابل کنترل هستند. با نصب جک پارکینگی شما می توانید به افراد خاصی اجازه ورود و خروج را بدهید.


راحتی در استفاده با نصب جک پارکینگ

یکی از مهم ترین دلایل استفاده از جک اتوماتیکی پارکینگ راحتی در استفاده از آن است. در واقع وجود یک جک درب پارکینگ باعث می شود خیلی راحت تر از قبل در پارکینگ رفت و آمد داشته باشید. پس از نصب یک جک درب پارکینگ ارزان می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید. در بسیاری از ساختمان های مدرن جای خالی نصب جک درب پارکینگ احساس می شود.


جک اتوماتیک پارکینگی

در زمان بررسی و خرید جک اتوماتیک پارکینگی باید به مدل آن توجه داشته باشید. جک الکترومکانیکی و جک هیدرولیکی دو مدل مختلف از جک اتوماتیک پارکینگی هستند.

نصب جک پارکینگ الکترومکانیکی بیشتر برای ساختمان های مسکونی مناسب است. به طور کلی ساختمان هایی که تردد کمی دارند، با نصب جک پارکینگی تجهیز می شوند.

در ساختمان های بزرگ و پر تردد، نصب جک پارکینگ تهران در مدل هیدرولیکی انتخاب بهتری است. نکته دیگر درباره نصب جک درب پارکینگ در قدرت آن است. درب های بزرگ با وزن بالا برای نصب جک درب پارکینگ مناسب هستند.

جک درب پارکینگ ارزان در مدل هیدرولیکی طول عمر بیشتری دارند. در واقع خرید جک درب پارکینگ مدل هیدرولیکی یک سرمایه گذاری مطمئن برای سال های بیشتر است. اندازه و وزن درب برای خرید و نصب جک پارکینگ اهمیت زیادی دارد.


جک درب پارکینگ ارزان

یکی از فاکتور های مهم در زمان خرید و نصب جک پارکینگی قیمت آن است. قیمت یک جک اتوماتیک پارکینگی به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل مهم اندازه و وزن درب است.

هر چقدر اندازه درب بزرگ تر باشد، باید جک اتوماتیک پارکینگی با کیفیت تر و قدرتمند تری را انتخاب کنید. در زمان خرید یک جک درب پارکینگ ارزان بررسی کیفیت را فراموش نکنید.

آشنایی با شرکت های تولید کننده جک درب پارکینگ ارزان در این راستا به شما کمک زیادی می کند. چه قصد خرید یک جک درب پارکینگ ارزان را داشته باشید و چه قیمت برای شما اهمیتی نداشته باشد، کیفیت را در نظر بگیرید. همه مدل های جک درب پارکینگ به اضافه موتور های آن ها را بررسی کنید. همه این فاکتور ها بر هزینه جک درب پارکینگ اثرگذار هستند.


نصب جک پارکینگ

پس از نصب جک پارکینگ باید چه اقداماتی انجام دهید؟ در واقع نصب جک پارکینگ آخرین مرحله استفاده از آن نیست. در ابتدا باید گفت بهتر است که برای نصب جک پارکینگی از افراد متخصص کمک بگیرید.

پس از نصب جک پارکینگی حتما در طول استفاده از آن، دوربین ها یا سنسور های آن را تمیز کنید. در صورتی که جک شما از راه دور کنترل می شود، باید باتری های ریموت را پس از نصب جک پارکینگی به موقع عوض کنید.

در زمان نصب جک پارکینگ تهران به فصل ها توجه داشته باشید. نصب جک پارکینگ تهران در فصل تابستان به یک سایبان نیاز دارد. این سایبان از خرابی جک و تابش مستقیم آفتاب به آن جلوگیری می کند.

در فصل زمستان هم در زمان نصب جک پارکینگ تهران آن را با یک وسیله ضد آب بپوشانید. این کار در حین نصب جک پارکینگ تهران از یخ زدگی موتور آن جلوگیری می کند.

محصولات مرتبط

درب پارکینگی کشویی

درب پارکینگی پروانه ای - لولایی

درب شیشه ای نیم گرد