شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

تلفن:

تولید کننده درب اتوماتیک باید چه ویژگی هایی داشته باشد!

@title

تولید کننده درب اتوماتیک

در این مقاله از سایت تهران در آسیا درباره بزرگترین تولید کننده درب اتوماتیک در کشور توضیح دادیم همراه ما باشید.

شناخته شدن به عنوان یک تولید کننده درب اتوماتیک در تهران یا در کل کشور هیچ وقت کار ساده ای نبوده و نیست. یک تولید کننده درب های اتوماتیک برای اینکه بتواند به عنوان یک کمپانی یا شرکت مورد اطمینان و مشهور در ایران، تهران یا هر جای دیگری فعالیت کند، باید دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی باشد. در واقع نام " بزرگترین تولید کننده درب اتوماتیک در کشور"، نامی است که لایق کمتر کسی خواهد بود. حالا برای اینکه ما بتوانیم بهترین تولید کننده درب های اتوماتیک را بشناسیم، ابتدا باید ببینیم که اصلا درب های اتوماتیک چه هستند و بهترین درب های اتوماتیکی که توسط بزرگترین تولید کننده درب اتوماتیک در تهران و یا دنیا تولید می شوند، چه ویژگی هایی دارند؟


درب اتوماتیک چیست؟

درب ها از گذشته تا به امروز بزرگترین و مهم ترین نقش ها را در تامین امنیت یک خانه، مغازه، مجتمع و ساختمان داشته و دارند. در قدیم درب ها معمولا خیلی ساده بودن و کافی بود یک شخص برای وارد شدن به یک محیط، چند بار درب خانه را بکوبد و شخص صاحبخانه خودش دم در حاضر می شد و درب را برای مهمان باز می کرد. کم کم گذشت و درب ها دارای زنگ شدند و زنگ دارای درب باز کن!

تا مرحله ی درب باز کن ها نیز برای باز و بسته شدن درب ها به نیرو و عکس العمل انسانی احتیاج بود. اما امروزه با ظهور درب های اتوماتیک در کل دنیا، دیگر نیازی به زدن حتی همان دکمه ی ساده نیز نمی باشد. تولید کننده درب های اتوماتیک ابتدا این درب ها را با ساختمان ساده ای تولید و عرضه کرد. کم کم با گسترش و پیدایش تولید کننده درب اتوماتیک دیگر ، این تکنولوژی روز به روز گسترش یافت و پیشرفت کرد تا به یک گزینه ی همه گیر و کاربردی برای ورودی انواع ساختمان و مجتمع های مختلف تبدیل شد.

همان طور که خودتان هم حدس زدید، درب های اتوماتیک برای باز و بسته شدن اصلا احتیاجی به نیروی انسانی ندارند و اساس کار آن ها بر پایه ی تبدیل نیروی الکتریکی به نیروی مکانیکی در یک موتور است. حالا در ادامه توضیح خواهیم داد که نقش موتور برای یک تولید کننده درب اتوماتیک در تهران تا چه اندازه حیاتی خواهد بود. درب های اتوماتیک انواع مختلفی دارند و بر اساس نحوه ی عملکرد و متریال سازنده شان به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند. اما جدای دسته بندی متنوع و زیادی که برای انواع درب اتوماتیک وجود دارد، نحوه ی عملکرد و جزئیات و قطعات این درب ها تقریبا مشابه هم بوده و تفاوت آن ها معمولا در جنس و نحوه ی باز و بسته شدن آن ها می باشد. در واقع یک تولید کننده درب های اتوماتیک باید بتواند در زمینه ی تولید تمامی مدل های درب های اتوماتیک فعالیت داشته باشد.


قطعات اصلی تشکیل دهنده ی یک درب اتوماتیک در هنگام تولید

یک تولید کننده درب های اتوماتیک برای اینکه بتواند در زمینه ی تولید درب های اتوماتیک مطرح و پابرجا باشد، باید ابتدا اعضا و قطعات تشکیل دهنده ی درب های اتوماتیک را به خوبی شناخته و در زمینه ی تولید آن ها گام بردارد. یک تولید کننده درب اتوماتیک خوب این را می داند که جدای صرفا تولید این قطعات، کیفیت آن هاست که حرف اول را می زند. حالا برویم و با هم با قطعات تشکیل دهنده ی انواع درب های اتوماتیک آشنا شویم :

اولین گزینه و مهم ترین گزینه در عملکرد یک درب اتوماتیک موتور آن است. در واقع اکثر شرکت های تولیدکننده درب اتوماتیک به دنبال بهترین موتورها برای تولیدات خود هستند. بدون هیچ بر و برگردی، موتورهای ایتالیایی و آلمانی بهترین موتورهایی هستند که می تواند بر روی درب اتوماتیک نصب باشد. بنابراین معیار بهترین و بزرگترین تولید کننده درب اتوماتیک در تهران برای تولید بهترین موتورها، موتورهای ایتالیایی و آلمانی می باشد.

دومین قطعه از انواع درب اتوماتیک، گیربکس است که یک نوع کمک کننده برای انتقال نیروی موتور نیز محسوب می شود. گزینه ی سوم برد الکترونیکی است. کل سیستم درب اتوماتیک برای تعیین زمان باز و بسته شدن به یک مدار الکتریکی با طراحی خوب و قوی نیازمند است. چشمی ها و یا سنسورهای مادون قرمز گزینه ی چهارم از قطعات تشکیل دهنده ی این مدل درب ها برای شرکت های تولید کننده درب های اتوماتیک می باشد. این سنسورها نزدیک شدن یک شخص، ماشین و یا هر رهگذر دیگری که قصد ورود دارد را حس کرده و پس آن فرمان باز شدن درب اعلام می شود. کلید های کنترل دستی و ریموت کنترل ها نیز از قطعات دیگر درب های اتوماتیک هستند. ریموت کنترل ها یک فرستنده ی دارای کلید است که قابلیت کنترل تردد روی درب های اتوماتیک را از راه دور داراست. در واقع با در دست داشتن ریموت کنترل، شما تصمیم می گیرید که یک درب باز یا بسته شود. اما کلیدهای کنترل دستی نیز کلید هایی هستند که در زمان در دسترس نبودن ریموت کنترل، از آن ها برای باز و بسته شدن درب ها استفاده می شود. این کلید ها معمولا در نزدیکی درب و یک جای امن و قابل دسترسی تعبیه می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین درب اتوماتیک به این صفحه مراجعه کنید.


شرکت های تولید کننده درب اتوماتیک چند نوع درب اتوماتیک تولید می کنند؟

درب هایی که توسط کمپانی های تولید کننده درب اتوماتیک به بازار عرضه شده اند، انواع مختلفی دارند. رایج ترین نوع درب های اتوماتیک درب اتوماتیک کشویی است. این درب به دلیل نحوه ی عملکرد ساده و مراحل نصب آسانی که دارد معمولا اولین و بهترین گزینه برای مکان های پرتردد محسوب می شود. البته معمولا درب های کشویی شیشه ای پرطرفدار تر هستند. درب های اتوماتیک تلسکوپی، نوع دیگری از درب ها هستند که توسط طراحان تولید کننده درب های اتوماتیک وارد بازار شده اند. این مدل درب ها معمولا مانند درب های کشویی عمل می کنند اما عرض آن ها بسیار کم بوده و برای مکان هایی که محدودیت باز شوندگی درب دارند، بهترین گزینه می باشد. نوع دیگر درب های اتوماتیک، درب های کرکره ای می باشد. این درب ها نیز برای ورودی مغازه ها کاربرد فراوانی دارند. تولید کننده درب کرکره ای اتوماتیک، از تولید کنندگانی است که نمی تواند در تولید این درب ها تنوع زیادی به خرج دهد.

درب های منحنی و درب های دایره ای یا همان گردان، گروه دیگری از درب های اتوماتیک هستند که توسط طراحان خلاق تولید کننده درب اتوماتیک در تهران وارد بازار شده و اتفاقا از استقبال گرمی هم برخوردار شدند. این درب های قوسی ( نیم دایره) و گردان (تمام دایره) نوع خاصی از درب های اتوماتیک هستند که علاوه بر کنترل تردد ورودی یک ساختمان به زیبایی بصری ساختمان نیز کمک می کنند. این درب ها برای ساختمان های مهم با طراحی خاص، بهترین گزینه محسوب می شوند.

نوع دیگری از انواع درب های اتوماتیک درب اتوماتیک مثلثی است. این مدل درب های به دلیلی شکل هندسی خاصی که دارند معمولا هر جایی مورد استفاده قرار نمی گیرند. اما به کمک این درب های مثلثی، اشکال هندسی مختلفی برای ورودی، قابل تعبیه خواهد بود.

درب های بیمارستانی یا همان درب های آنتی باکتریال، گزینه ی دیگری از لیست انواع درب های اتوماتیک می باشد. این درب ها کمپانی و تولید کننده درب اتوماتیک مخصوص به خود را دارا هستند. درب های اتاق عمل، درب اتاق ایزوله، درب اتاق های رادیو گرافی، درب اتاق عکسبرداری، درب اتاق های clean room و درب آزمایشگاه ها ، همگی از نوع درب های آنتی باکتریال هستند. این مدل درب های از ماندگاری، رسد و تکثیر انواع باکتری و عفونت بر روی خودشان جلوگیری کرده و خاصیت آنتی باکتریال آن ها دائمی می باشد.


یک شرکت تولید کننده درب اتوماتیک باید چه خدماتی را ارائه دهد؟

با پیشرفت علم و پِیدایش روز به روز شرکت های تولید کننده درب اتوماتیک در بخش های مختلف کشور و حتی دنیا، رقابت در این عرصه یعنی تولید انواع درب اتوماتیک، در حال افزایش می باشد. حالا که ایده ها جدی تر از قبل سرشار از خلاقیت و شگفتی هستند، کیفیت گزینه ای همیشه ماندگار در ذهن مردم و مشتریان خواهد بود.


مدیریت کیفیت در تولید درب های اتوماتیک

اولین چیزی که یک کمپانی و یا شرکت تولید کننده درب اتوماتیک باید بر روی آن تمرکز کند، سیستم مدیریت کیفیت محصولات می باشد. تولید و ارائه ی محصولات با کیفیت در گرو شناخت و طراحی قطعات می باشد. هر چقدر قطعات سازنده ی یک مجموعه ی درب اتوماتیک از قدرت بالایی برخوردار باشند، آن درب در بین مشتریان از محبوبیت خاصی برخوردار خواهد بود.


تولید و فروش مستقیم و بدون واسطه

همه می دانیم که نقش واسطه ها در ارائه ی یک محصول نتیجه ای جز افزایش قیمت محصول نخواهد داشت. بنابراین در رسیدن یک محصول و یا کالا به دست مشتری، هر چقدر که واسطه کم تر باشد، قیمت تمام شده منطقی تر خواهد بود. به همین دلیل است که اکثر مردم برای خرید کالای مورد نیاز خودشان به دنبال منبع تولید آن محصول می باشند. این قاعده از فروش درب اتوماتیک نیز مستثنی نیست. یک مجموعه ی تولید کننده درب اتوماتیک در تهران باید بداند که مسیر پیشرفت برای او زمانی هموار خواهد شد که بتواند محصول تولید شده ی خود را از طریق نمایندگان خودش در جاهای مختلف، به دست مردم برساند. این ویژگی برای یک تولید کننده درب اتوماتیک، یک گزینه ی حیاتی خواهد بود.


قابلیت طراحی، طرح مورد نظر مشتری برای درب اتوماتیک

این گزینه، گزینه ای نیست که هر شرکت تولید کننده درب های اتوماتیک بتواند از پس آن بر بیاید!

توجه به ایده های بلند پروازانه و طراحی توام با خلاقیت در کنار تکنولوژی با تسلط بر علم مهندسی و هنر، چیزی نیست که هر کسی بتواند از عهده ی آن برآید. اما این قابلیت، یکی از جذاب ترین قابلیت هایی است که می تواند مشتری های خوش ذوق را از سر تا سر دنیا سمت شما جذب نماید. تحقق رویای مشتریان و صاحبان مجتمع های مختلف، خاص ترین و ماندگار ترین خدمتی است که یک تولید کننده درب اتوماتیک می تواند به مردم، جامعه و بازار عرضه نماید.


ضمانت یا گارانتی محصول

داشتن ضمانت نامه پشت بند هر محصولی، خیال مشتریان را از بابت خرید آن محصول راحت می کند. درب اتوماتیک یکی از محصولاتی است که قطعات مختلفی را داراست، بنابراین شرکت تولید کننده درب اتوماتیک با ارائه ی ضمانت نامه یا گارانتی برای محصول خود، نشان می دهد که برای هزینه ای که مشتری پرداخت کرده و همچنین برای اعتبار خود ارزش قائل می باشد. در واقع هر شرکت، تولید کننده و مجموعه ای با ارائه ی گارانتی با مدت زمان تعیین شده، پایه های اعتبار خود را در بین مردم و بازار، مستحکم تر خواهد کرد.


خدمات پس از فروش محصول

یکی دیگر از ویژگی های یک مجموعه ی خوب تولید کننده درب اتوماتیک، خدماتی است که مشتری بعد از خرید محصول مورد نظر دریافت می نماید. یکی از بهترین خدماتی که شرکت های تولید کننده درب اتوماتیک می توانند برای مشتریان خود در نظر بگیرند. استخدام و به کار گیری نصابان متخصص و آماده به کار برای نصب انواع درب ها می باشد. علاوه بر آن هیچ چیز به جز وجود یک تیم پشتیبانی 24 ساعته در تمامی روز های هفته برای پاسخگویی به نظرات و درخواست های مشتریان، نمی تواند دل یک خریدار را از بابت خریدی که کرده، گرم نماید. بنابراین یک مشتری نیاز دارد که بتواند با شرکتی که از آن خرید کرده در ارتباط باشد و سوالات خود را برای پشتیبانان آن مجموعه مطرح نماید.

پیشنهاد مطالعه : تولید کننده درب اتوماتیک 


ارائه ی مشاوره رایگان برای نصب و راه اندازی درب های اتوماتیک

ایده ی دیگری که توسط یک مجموعه ی تولید کننده درب اتوماتیک در تهرن می تواند پیاده سازی شود، ارائه ی خدمات مشاوره ی قبل از خرید است. خرید یک درب اتوماتیک تنها به سلیقه ی مشتری مربوط نیست، بلکه به مکانی که درب اتوماتیک باید در آن جا نصب شود نیز ربط دارد. شرایط مکانی، محدودیت باز و بسته شدن درب ها، اندازه و سایز درب انتخابی، انتخاب جنس و متریال به کار برده شده در درب و ... همگی از مواردی هستند که یک مشتری به تنهایی نمی تواند از پس آن ها بر بیاید. فرستادن کارشناسان متخصص به محل مربوطه و ارائه ی مشاوره به مشتری یکی از بهترین کارهایی است که یک شرکت تولید کننده درب های اتوماتیک می تواند در حق مشتریان خودش انجام دهد.

درب اتوماتیک