شنبه تا چهارشنبه 8:30 تا 17 پنجشنبه 8:30 تا 14

: انتخاب زبان Fa / En

آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان گل آرا، خیابان ارغوان، پلاک 107، واحد 2

تلفن:

بهترین درب اتوماتیک چه ویژگی هایی می تواند داشته باشد؟

@title

در این مقاله از سایت تهران در آسیا درباره بهترین برندهای درب اتوماتیک توضیح دادیم همراه ما باشید.

فکر کردن به بهترین درب اتوماتیک در زمان خرید، طبیعی ترین اتفاقی است که ممکن است برای هر فردی اتفاق بیفتد! نه تنها درب های اتوماتیک، بلکه ذات بشر این است که از هر چیزی بهترین آن را می خواهد. چیزی که لازم است شما بدانید این است که برای تهیه ی بهترین درب اتوماتیک، بهترین شرکت درب اتوماتیک کدام شرکت ها هستند و برای شناسایی بهترین شرکت درب اتوماتیک حتما نیاز است که با بهترین برندهای درب اتوماتیک نیز آشنایی داشته باشید. تولید بهترین مارک درب اتوماتیک هیچ گاه نمی تواند اتفاقی باشد معمولا این شرکت های قدیمی و کهنه کار هستند که در زمینه ی تولید بهترین درب اتوماتیک، از به روز ترین تخصص های دنیا استفاده می کنند.

خب! حالا که تا حدودی متوجه شدیم که بهترین درب اتوماتیک را از کجاها می توان تهیه کرد، بهتر نیست که بدانیم اصلا درب اتوماتیک چیست و چه اجزایی دارد؟

با دانستن اینکه درب اتوماتیک چیست و طبق چه سیستمی عمل می کند، شما خیلی راحت تر می توانید بهترین درب اتوماتیک را تشخیص دهید و آن را تهیه و استفاده نمایید. پس بیایید با هم به سراغ ابتدایی ترین تعاریف یک درب اتوماتیک برویم.


درب اتوماتیک چیست؟

درب های قدیمی که یادتان هست؟ برای باز کردنشان حتما به یک نیروی انسانی و مکانیکی احتیاج بود. حتی قبل از به وجود آمدن درب باز کن ها، برای باز کردن درب منزل یا هر جای دیگری ، شخص باید در سرما و گرما و هر شرایط دیگری، خودش تا دم در می رفت!

کشف و ظهور درب اتوماتیک کمک شایانی در زمینه ی تکنولوژی درب ها و سیستم های حفاظتی و امنیت بود و هست و خواهد بود. در واقع به زبانی ساده و شیوا، درب های اتوماتیک درب هایی هستند که به کمک یک سری تجهیزات، عبور مرور افراد در مکان های مختلف را کنترل کرده و به صورت خودکار باز و بسته می شوند. ماهیت یک درب اتوماتیک ایجاد امنیت و کنترل تردد در مکانی خلوت و شلوغ است که این کار را کاملا به صورت خودکار و بدون نیاز به نیروی انسانی انجام می دهد.


اجزای تشکیل دهنده و ارتباط آن ها با بهترین درب اتوماتیک

فرقی نمی کند، درب اتوماتیک ساده و یا بهترین درب اتوماتیک؛ هر دوی آن ها در قطعات و تجهیزات به یکدیگر شبیه هستند. چیزی که بهترین درب اتوماتیک را تولید می کند، کیفیت هر کدام از این قطعاتی است که در آن ها به کار برده شده است. طبیعتا بهترین درب اتوماتیک، دارای بهترین موتور درب اتوماتیک و یا بهترین جک درب اتوماتیک نیز می باشد. حالا برویم سراغ اجزای تشکیل دهنده ی یک درب اتوماتیک!

یک درب اتوماتیک فقط آن در به ظاهر ساده ای نیست که شما می بینید و برای شما باز و بسته می شود، بلکه بخش اصلی ماجرا معمولا در قسمت بالای درب و روی قاب یا فریم نصب می شود که روی آن معمولا با کاور های آلومینیومی پوشیده شده است. این بخش از یک درب اتوماتیک که معمولا دید ندارد شامل مواردی مانند موتور، باتری، منبع تغذیه، مرکز کنترل و قفل الکتریکی می باشد. بعد از این ها، یک شاسی وجود دارد که لت ها و یا لنگه های درب با کمک یک سری گیره به شاسی وصل هستند و در ریل مخصوص خودشان حرکت می کنند. به قسمت خوبی از ماجرا رسیدیم؛ یک بخش عظیم از کیفیت بهترین درب اتوماتیک یا بهترین برندهای درب اتوماتیک را همین قیمت تشکیل می دهد. معمولا بهترین درب اتوماتیک از بهترین تسمه ها برای انتقال قدرت و چرخ ها برای جابجایی لنگه های درب استفاده می کنند. همچنین برای تهیه ی بهترین درب اتوماتیک لازم است بدانید که مرکز کنترل این درب ها در برابر نوسان برق مقاومت زیادی دارد.

نقش موتور در نحوه ی عملکرد یک درب اتوماتیک ماهیت یک درب اتوماتیک این است که به طور خودکار باز و بسته می شود. در این پروسه ی باز و بسته شدن، مهم ترین عضوی که باید قدرت کافی را داشته باشد، موتور سیستم است. برای درک بهتر این موضوع لازم است بدانید که در جریان باز و بسته شدن لنگه ها یک درب اتوماتیک، ابتدا حضور یک شخص و یا شی توسط سنسورهای موجود در داخل درب و خارج آن تشخیص داده می شود. بعد از این مرحله نوبت فعالیت مرکز کنترل است. به کمک مرکز کنترل چرخ دنده ها به حرکت درآمده و اینجاست که موتورها مسوولیت باز شدن درب و انتقال لنگه های درب به جهت دستور داده شده را انجام می دهند. موتورها به کمک نیروی برق، انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می کنند و طی این پروسه، لت ها یا همان لنگه های درب باز و بسته می شوند. با توجه به توضیحات ارائه شده، متوجه خواهیم شد که نقش موتورها در عملکرد بهترین درب اتوماتیک چقدر موثر و مهم است.


بهترین برندهای درب اتوماتیک در دنیا از چه موتورهایی برای تولید استفاده می کنند!

همان طور که گفتیم موتور ها در یک درب اتوماتیک نقش اساسی و مهمی را ایفا می کنند. به همین جهت سالانه انواع مختلفی از بهترین موتور درب اتوماتیک از جانب اپراتورهای آسیایی و اروپایی به بازار عرضه می شود که ویژگی های خاص و منحصر به فرد خودشان را دارند. این موتورها بسیار قدرتمند عمل می کنند و معمولا بی صدا هستند.

یکی از موتورهایی که معمولا برای بهترین درب اتوماتیک، استفاده می شود موتور هوبر است. موتور هوبر ساخته و تولید کشور تایوان می باشد. در کنار هوبر، موتور دانکر قرار دارد که می توان عنوان بهترین موتور درب اتوماتیک را برای این موتور در نظر گرفت. دانکر در آلمان تولید می شود. در واقع شرکت دانکر را می توان مطرح ترین اپراتور تولید موتور بهترین درب اتوماتیک عنوان نمود. دانکر یک موتور ذغالی است و اصلا به همین دلیل است که از طول عمر بسیار بالاتری نسبت به بقیه ی موتورها برخوردار می باشد. یک ویژگی جذاب دیگر درباره ی دانکر و هوبر این است که این موتورها نیازی به سرویس سالانه هم ندارند. یکی از ویژگی هایی که یک موتور خوب باید داشته باشد تحمل بار ناشی از درب و هدایت آن هاست که با توجه به قدرت و کیفیت قطعات استفاده شده در این موتورها، انتظاری به غیر از کیفیت از آن ها نمی توان داشت!

سطح بالای ظرافت و هوش به کار برده شده در طراحی و ساخت موتورهای دانکر آن را به عنوان موتور بهترین درب اتوماتیک، معرفی خواهد کرد. یکی از حساس ترین موضوعات در عملکرد یک درب اتوماتیک قابلیت ایست لنگه های درب در مواجهه با شی یا افراد می باشد. موتورهای دانکر دارای چرخ دنده هایی از جنس کربن بوده و گیربکس آن از آهن و برنز است. همچنین قابلیت ایست آنی در موتورهای دانکر یکی دیگر از مزیت های شگفت انگیز این موتور می باشد. پس اگر به دنبال بهترین برند درب اتوماتیک شیشه ای یا هر مدل از درب های اتوماتیک هستید، کافیست بدانید که بهترین قطعات در بهترین درب اتوماتیک، باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

نقش درب های اتوماتیک در ذخیره ی انرژی

" در را پشت سرت ببند" جمله ای است که همه ی ما حداقل یک بار در طول عمرمان شنیده ایم. عموما بعد از این جمله می دانیم که دلیل ابراز آن سرد نشدن و یا گرم نشدن محیط داخل است. درب های اتوماتیک با ماهیتی که دارند، مانع از هدر رفتن انرژی می شوند. در واقع این درب ها به صورت خودکار باز و بلا فاصله بعد از عبور شخص بسته می شوند. لازم است اشاره کنیم که اصطلاحا بهترین درب اتوماتیک می تواند بهترین عملکرد را حفظ و ذخیره ی انرژی نیز انجام دهد. اصلا یکی از مهم ترین دلایلی که افراد برای ورود و خروج مکان های مختلف از درب اتوماتیک استفاده می کنند، همین ذخیره ی انرژی است.


مشاوره ی خرید بهترین درب اتوماتیک شیشه ای

جدای همه ی ویژگی های ریز و درشتی که برای بهترین درب اتوماتیک ردیف کردیم و نام بردیم. یک ویژگی خیلی خیلی مهم است که اصلا ربطی هم به ماهیت و ساختار و قطعات درب ندارد. آن هم این است که شما یک درب اتوماتیک را کجا و چگونه نصب می کنید. به عنوان مثال اگر شما بهترین درب اتوماتیک شیشه ای دنیا را برای اتاق مدیریت خود انتخاب کنید، باز هم بهترین درب اتوماتیک را برای اتاقتان تهیه نکرده اید؛ چرا؟

چون این درب برای مکانی که شما آن را انتخاب کرده اید اصلا کارایی ندارد. با ادامه ی این مثال ساده می توانیم بگوییم که پس برای یک گاراژ پر رفت و آمد، بهترین درب اتوماتیک دربی است که اولا اندازه ی بزرگی داشته و دوما موتور بسیار قوی برای باز و بسته شدن زیاد را دارا باشد. یا برای یک پارکینگ بهترین درب اتوماتیک شیشه ای، یک درب اتوماتیک پارکینگی و برای بیمارستان ها، بهترین درب اتوماتیک با درب های اتوماتیک شیشه ای تعریف خواهد شد.

حالا که با هم متوجه شدیم که بهترین درب اتوماتیک شیشه ای در بهترین مکان ممکن خودش، بهترین خواهد شد؛ لازم است بدانید که تشخیص اینکه کدام درب در کدام مکان و چگونه نصب شود، کار ما نیست!

شرکت ها و موسسه های مختلفی وجود دارند که کار آن ها تولید بهترین درب اتوماتیک شیشه ای و ارائه مشاوره در زمینه های مختلف خرید یک درب اتوماتیک می باشد. حواستان باشد که در این زمینه یک شرکت معتبر و منصف را انتخاب نمایید تا سرمایه و وقتتان به راحتی تلف نشود.

برای اطلاعات بیشتر درباره درب شیشه ای اتوماتیک به این صفحه مراجعه کنید.


قیمت بهترین درب اتوماتیک

بهترین درب اتوماتیک یک عبارت است که به راحتی عنوان می شود و خواهان و هوادارن زیادی هم دارد. اما باید بدانیم که بهترین درب اتوماتیک باید بهترین مکان برای نصب، بهترین جک درب اتوماتیک، بهترین موتور درب اتوماتیک، بهترین فریم برای نصب، بهترین شیشه و بهترین نصاب برای نصب را نیز داشته باشد. طبیعیست که ردیف شدن همه ی این بهترین ها در کنار هم، هزینه ی بیشتری به نسبت درب های اتوماتیک معمولی داشته باشد. یادتان نرود که هزینه ای که شما می کنید یک بار برای همیشه است. اصلا این خاصیت کیفیت است که یک بار هزینه می کنید تا دیگر از شر هزینه های ریز و درشت دیگر خلاص شوید. این ها را گفتم که یادآور شوم، بهترین درب اتوماتیک ارزش خریدن را دارد.


معرفی بهترین برندهای درب اتوماتیک

پس از ویژگی های بهترین درب اتوماتیک و قطعات آن بد نیست که با بهترین برندهای درب اتوماتیک دنیا نیز آشنا شوید. در ادامه به معرفی چند نمونه از بهترین تولیدکنندگان درب اتوماتیک خواهیم پرداخت.


درب اتوماتیک مارک TORMAXیکی از بهترین برندهای درب اتوماتیک

اولین برند از بهترین درب اتوماتیک که میخواهیم آن را معرفی کنیم برند مارک تورمکس می باشد. مارک تورمکس یک برند سوئیسی می باشد. استفاده از قطعات با کیفیت و سیستم هایی با قدرت بالا از ویژگی های بارز این شرکت است که آن را به تولید کننده ی بهترین درب های اتوماتیک شیشه ای تبدیل کرده است. درب های اتوماتیک مارک تورمکس، بهترین انتخاب برای مکان های پر تردد می باشند.


درب اتوماتیک مارک Label

مارک لابل یک شرکت معروف ایتالیایی در زمینه ی تولید و عرضه ی بهترین درب اتوماتیک می باشد. مارک لابل در ایران از محبوبیت خاصی برخوردار است. تولیدات این شرکت در زمینه ی درب های اتوماتیک شامل انواع مختلف این مدل درب ها می شود.


درب اتوماتیک مارک Barzante

مارک بارزانته نیز یکی دیگر از شرکت های ایتالیایی است که در زمینه ی تولید انواع درب اتوماتیک، مخصوصا کرکره برقی فعالیت می کند. کرکره برقی های مارک بارزانته از محبوبیت خاصی در ایران برخوردار هستند.


درب اتوماتیک مارک FAAC

فک یک شرکت تولید کننده ی انواع درب های اتوماتیک شیشه ای است که نه تنها در ایران بلکه در کل جهان، طرفداران خاص خودش را داراست. این برند در زمینه های مختلف تولید درب اتوماتیک مانند تولید درب اتوماتیک ساده و یا تلسکوپی فعالیت دارد. کیفیت در طراحی و ساخت این مدل درب ها باعث کیفیت بی نهایت آن ها شده است.بهترین برند درب اتوماتیک